Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos oltás után egész...

3 hónapos oltás után egész nap csak sír a babám-, mit csináljak vele? Ti mit csináltatok? Lehet neki adni valamit?

Figyelt kérdés
Borogatjuk az oltás helyét,picit csomós meg kékes.37.3 a hője,gondolom ez még nem láz?!Éjjel egy lázcsillapító kúpot adtunk neki. Mást lehet ? Hívtam a dokit de nem veszi fel. Szegénykét úgy sajnáljuk hogy ilyen keservesen sír,több órán át. Köszi.
2013. márc. 2. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
állat ez a doki!szépen beadta szerencsétlen babának!idióták komolyan mondom!hívd a védőnődet.
2013. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki fájdalomcsillapító szirupot,vagy kúpot.A csomó természetes,eloszlik,ahogy az oltóanyag filszívódik.Pár nap,de addig érzékeny lehet a helye.
2013. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves első hogy érted azt hogy állat a doki? Azért mert beadta a 3 hónapos oltást? Bocs de nem értem.
2013. márc. 2. 09:29
 4/13 anonim ***** válasza:
nem azért mert beadta.tudod a beadás és beadás között is van különbség.a dokikat általában nem érdeklik hogy mennyire kíméletesek.Volt olyan baba,aki a rosszul beadott oltás miatt nem kezdett el mászni,mert az izmot annyira roncsolta,hogy összeugrott neki teljesen.ezt a gyógytornász barátnőm mesélte.nem kellene hogy bekéküljön,ezért írtam hogy állat,mintha csukott szemmel adta vna be.anyukám ápolónő,ő pl elsőre eltalálja mindig a vénát,vagy az izmot,de vannak kollégái akik annyira bénák hogy ott kotorásznak a tűvel.Egyébként szerint a popsiba beadott oltás sokkal kíméletesebb volt anno,gondolhatjátok mennyire fáj szegénykéknek a combizomba kapni.mindenesetre borogassad neki,már amennyire lehet a combot borogatni.én aloe verás gélt is szoktam neki rárakni,attól visszahúzódik.Jobbulást a babádnak!
2013. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki Panadol szirupot,csak azokkal az a gond,hogy fél évig használható fel felbontás után,tehát tutira dobhatod ki egy-két adag után...Én kúpot tartok itthon,mi is pont tegnap kaptuk volna a három hónapos oltást,csak elmaradt...Fél Germicid-C kűp,ez fájdalomcsillapító és lázcsillapító is.Ha még kell,utána négy óra elteltével még egy fél.Jobbulást a kicsinek!:)
2013. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed! Most már értem :-) lehet picit akkor 'erősebben' fogalmaztam,nem teljesen kék hanem olyan barnásba megy át. Na ezt jól elmagyaráztam :-)
2013. márc. 2. 10:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Vénusz neked is a választ! Nekünk nem Germicid van hanem valami kimondhatatlan nevű.
2013. márc. 2. 10:05
 8/13 A kérdező kommentje:
És ez a panadol használ is neki?
2013. márc. 2. 10:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,a Panadol is láz és fájdalomcsillapító.Én a kúpot az eltarthatósága miatt részesítem előnybe.Végülis mindegy mit,de adj neki fájdalomcsillapítót,utána biztosan megnyugszik és alszik egy jót:)A használati utasításokban benne van az adagolás kornak megfelelően.
2013. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es:

Honnan veszed, hogy combizomba kapják??

A lányom a fenekébe kapta az oltásokat, legutolsót pont 3 hete.

2013. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!