Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedik babád oltás...

Hogy viselkedik babád oltás után? Az enyém a 2 és 3 hónapos után is pár napig egész nap sírdogált, sőt aznap is, mintha tudta volna mi következik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! a kislányom mindkét oltás után aluszékony lett és az első után alig akart enni,estére belázasodott mindkettő után,nyűgös volt és ha tisztába akartam tenni üvöltött és feszítette magát,én meg kész voltam idegileg mikor ennyire nehezen viselte ,nagyon sajnáltam szegénykémet.
2010. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én fiam még az oltás alatt sem nagyon sírt, egyből felkaptam ,és nevetgélt tovább mint előtte. 2hós után belázasodott, de a 3hós után még ez sem, amúgy ugyanolyan jókedvű kis maszat maradt. :)
2010. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt kapta az oltást, aluszékony lett, de egyben nyűgös is, és estére belázasodott. A 2 és 4 hónaposnál is (mindkétszer kettőt kaptunk). De másnapra mintha már mi sem történt volna. :-)
2010. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő gyerekem átaludta az éjszakát az oltás után. Más bajuk nem lett, szerencsére.
2010. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sokat aludt oltás után.
2010. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!