Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák! Használtatok...

Hordozós anyukák! Használtatok babakocsit a hordozó mellett? Ha igen, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én csatos hordozót és babazsákot is használok, emellett viszont ha boltba megyek, akkor - mivel a kocsiban mindig elalszik - nem veszem ki és teszem át a csatosba, hanem rácsattintom a babakocsivázra, és már megyünk is. Néha így egyszerűbb, néha úgy. Sétálni sokkal jobb a csatossal, mert imádom, hogy összebújunk, nem kell a kocsival bajlódni, bármikor megpuszilhatom, stb. A babazsák pedig itthon hasznos, nagyon jókat alszik benne, míg én is pihenek. :)
2013. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt nézem mikor melyik a praktikusabb. Bevásárlásnál jobb ha a kocsiba be tudok pakolni nem kell cipekedni, ha csak elszaladunk valahova akkor viszont jobb a hordozó, főleg ha lépcsős hely.
2013. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szempontok szerint választom ki mikor mibe vigyem.Pl ha több helyre be kell mennünk és sok a lépcső,nem hagynám kint a kocsit sem a gyereket így akkor mei-taiban viszem le.Mikor messzebb megyünk sima bevásárlásra pl tesco ilyesmi akkor a kocsiba viszem.:)
2013. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én csak hordozom a lányom. Van babakocsi, de eddig 1-szer volt benne.

3-on lakunk, nem tudom föl-le cipelni, marad a kendő.

Most 3 hónapos, ha már tud ülni, átváltok csatos hordozóra.


Én szeretem, hogy szabad mindkét kezem, gyorsabban is haladok.

Az viszont igaz, hogy sokan megnéznek, mintha nem láttak volna még ilyen anyukát.

2013. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor született szinte egész nap kendőben volt otthon is. Később attól függött, hogy hova mentünk. Kendő, meitai, kocsi

Most másfél éves, ha tömegközlekedünk, akkor főleg karikás ( könnyű felvenni, és azért ő már sokat sétál), játszótérre babakocsi- abba bele lehet pakolni sok mindent)

2013. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk, nem is volt babakocsink de sosem hiányzott. A nagybevásárlást "banyatankkal" oldottam meg. Most vettünk (2,5 a lányom) futós babakocsit, hogy akkor is tudjak kocogni ha az apukája délután/este dolgozik.
2013. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nálunk is elsősorban a hordozás a terv, arra voltam kíváncsi, hogy így mennyit érdemes babakocsira áldozni, mert azért jó, ha az is van. Már megoldódott.

Még egyszer köszönöm a segítséget, tapasztalatokat.

2013. márc. 3. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a babakocsi akkor van ha sok a cucc, pl. bevásárlásnál. Ha csak ketten megyünk valahova,akkor hordozok.
2013. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag csak bevásárláskor és kinti altatásra használom a babakocsit. Vagy sokismerősös "buliba" megyünk, akkor visszük magunkkal a kocsit, mert élvezik a rokonok, barátok, hogy tologathatják.
2013. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 5. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!