Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezte már úgy valaki a baba...

Érezte már úgy valaki a baba mellett, hogy lehet korai volt?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen helyzetben? Hány évesen estél teherben? Egyedül vagy apával együtt neveled?
2013. febr. 27. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
igen,21 évesen szültem. nem szabadott volna..ráadásul semmi segítségem nem volt..
2013. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak úgy érzem, tudom is. De csak abból a szempontból, hogy apa nélkül vállaltam.

16 hónapos a kisfiam, én még nem töltöttem be a 22-t. Egyedül nevelem sajnos. Tartjuk a kapcsolatot az apjával, de nem élünk együtt.

Nagyon nagyon imádom a fiamat és nekem kellemes "csalódás" volt ez eddigi életünk. Azt hittem sokkal nehezebb lesz és rosszabbul fogom bírni, de nem. Persze ez a kisfiam érdeme is, hiszen viszonylag könnyű természetű kisbaba volt. Egy kezemen megtudom számolni, hány éjszakát virrasztottunk át a 16 hónap alatt. Most kezd nehéz lenni pár hónapja, mert nagyon aktív, örökmozgó és emellett akaratos is. De ez sem akadály, valahogy a szüléssel jó sok türelmet is kaptam :D

Vésősoron nem bánom, hogy így alakult, mert sok előnye van annak is, ha fiatalon lesz valaki anya. Az anyagi helyzetünkkel nincs probléma és a saját lakásomban lakunk.(örököltem) Ezért mertem bevállalni így.

A lényeg, hogy én nagyon szeretem őt, és a legjobbat próbálom kihozni, abból, ami van. Ha apa nélkül, akkor úgy.

2013. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!