Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafülbevalók - melyik a...

Babafülbevalók - melyik a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz a kislányom, a keresztelő alkalmából lesz kilőve a füle. Az első fülbevalója az lesz,amit a lyukasztáskor kap, tehát egy pici, hátul pillangózáras ékszer. Nekem ez őszintén szólva sokkal jobban tetszik, mint a biztonságosabbnak mondott karika fülbevaló. Azon aggódom csak, hogy valahogy kipiszkálja majd a füléből és lenyeli, vagy rosszabb esetben beszippantja valamelyik részét...Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? A belövést végző hölgy szerint ahhoz nagyon összerendezett mozgás kell, hogy elől-hátul megfogja és kiszedje a füléből és kisbabaként nem tud ilyet csinálni. Írjátok meg a tapasztalataitokat, köszönöm előre is.

2013. márc. 2. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak lencse fülbevalója van, és elég nehéz kikapcsolni. Szerintem ez a lényeg, nem az, hogy milyen formája van, köves, vagy sima, tehát hogy nehezen leheseen kikapcsolni. :)
2013. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anyács ***** válasza:
10%
Kislányom az első szülinapjára kapott egy általam választott, csináltatott fülbevalót! Egy francia kapcsos, pillangó formájú, köves, gyönyörűséget! Na gondolhatod, hogy a pillangó szarvai milyen picik voltak, mégis mindenbe beleakadt, aztán leszedettem, és azóta szuper! Se nem akad semmibe, se ki nem nyílik :)
2013. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fr kapcsosat ne ,aranyat ne ...

blomdahl bébi fülbevaló , orvosi műanyag vagy orvosi fém ,kíméletes belövés,biztonsági kapocs ,nem allergizál( arany az lehet) nagy választék.

1 éves szülinapra lövettem ,házhoz jön 5000 Ft mindenestől .

2013. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A blomdahl-t most keresem a neten.
2013. márc. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!