Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonsági gyerekülés, de...

Biztonsági gyerekülés, de mégis hol a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy hátul középen, utána a vezető mögött, mert ütközésnél a sofőr reflexszerúen a saját oldalát védi. Megint máshol pedig azt, hogy az anyósülés mögött, mert pl. parkolásnál az esik az úttest mellé. most akkor hol a legjobb? Nektek hol van?
2012. jan. 31. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kizárásos alapon történő válasz:


Anyósülés: tuti nem, nem véletlenül hívják anyósülésnek :)

Hátul közép: ez a legvédettebb hely, HA szabályosan hárompontosan be lehet kötni a gyerekülést.

Jobb hátul: ez a parkolásnál duma azért nem mérvadó, mert parkolásnál a legkisebb ideig hagyod bent a gyereket az autóban.

Bal hátul: ösztönösen tényleg a sofőr magát védi, ezáltal az egész oldalát, de pl. én nem szeretem idekötni a csemetét, mert ha nem adják meg a jobbkezet, akkor itt törik az autó.

2012. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszadónak és neked is, hogy hol a legbiztonságosabb.

Második kérdésedre a válaszom: Anyósülés mögött van, mert ott lehet látni vezetés közben is a tükörből.

2012. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, a másik kérdés:

A kisebbik gyerek jobb hátul ül: látom a tükörből és ha úgy alakul, akkor oda is tudok nyúlni.

Nagyobbik csemete bal hátul, ide is rálátok, mert vettünk egy póttükröt a jobb oldali napellenzőre :)

Hármaska még pocakban van, ő kerül majd középre: itt még talán én is elérem, meg a nővérei is tudnak segíteni neki, ha kell valami.

2012. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat. Hát igen, több gyereknél ez nem is kérdés. Gratulálok babákhoz!
2012. jan. 31. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta. Mondjuk nekünk csak akkor lesz középen, ha már menetirány szerint kötöm be és én meg előreköltözök :)
2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!