Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vannak szebb babaruhák a...

Hol vannak szebb babaruhák a három közül? Tesco, Aldi, Lidl?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a Tescót mondanám,mivel ott nagy a választék,egy külön részleg van a babaruháknak,a Lidlben,Aldiban kevés van,csak elszórtan egy-egy.
2013. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha szépségre és minőségre nézed, tuti tesco. az aldiban van olcsó, de nem túl jó minőségű. pont a héten néztem, h jöttek hozzájuk rugik, zoknik, de mindegyik kényelmetlen, műszálas anyagból, amit még felnőttnek is kellemtlen viselni, nemhoyg gyereknek. Lidl-be nem járok
2013. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Tesco vagy Lidl. Az Aldi is jó, legalábbis nekünk bevált, de az igaz, hogy a Tescoba van külön baba/gyerek részleg, a Lidl-be, Aldiba ritkán van gyerekruha. Harisnyát én pl. csak a Lidlbe vettem.
2013. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor hol mit lehet találni! Én vettem már aldiban is 2 nadrágot ami nagyon jó áron volt és imádom én is meg a kicsi is! :)
2013. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű hogy a tesco,az Aldi,és a lidbe nagyon gagyik vannak.
2013. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Lidl-ös babaruhákat.Szín és formatartóak és mosáskor még a vadabb színek sem fogják össze a világosabb ruhákat.
2013. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tesco.
2013. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi a Tesco-ban szoktunk néha venni nekik. Jó a minőségük és az áruk is.
2013. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mind a 3-ban vannak szépek, viszont a választékot nem lehet összehasonlítani. A Tescoban sokkal-sokkal többféle ruha közül válogathatsz, és gyönyörűek is!
2013. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a tescosak nagyon jók
2013. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!