Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kiságyatokban milyen matrac...

A kiságyatokban milyen matrac van, szivacs vagy kókusz? Ha használtan kaptuk akkor ki kell cserélni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Kókuszmatraca volt a babámnak, mi is használtan kaptuk.

Levettem róla a huzatot, azt kimostam, a matracot pedig átzuhanyoztam egy kis mosószeres vízzel és kitettem a napra száradni. Nem volt semmi baja.

Én nem gondolom, hogy le kellene cserélni, elég csak megtisztítani.

2013. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki is használtan kaptunk kókusz matracot, de soha többet! Nem volt forgatva, kifeküdt volt, az egyik oldala hófehér, a másik csupa pisi. Ráadásul a huzatot már nem lehetett levenni róla, így nem igazán tudtam kitisztítani. A gyerekorvos felhívta a figyelmünket hogy a fiam feje kicsit balra elvandőlve. Mintha csak arra fordítaná a fejét. Mire a férjem rájött hogy a hepehupás matrac miatt van. Még a héten vettünk egy újat a Brendonban. Szóval van amiből jó a használt de matracból nem. Főleg ha nem is vigyáztak rá...
2013. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi*
2013. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtan kaptunk egy kókuszmatracot. Egy baba feküdt rajta előtte. A huzatot kimostam, a matracot kiszellőztettem, azt nem mertem vizezni, mert azt mondták, hogy penészes lesz. Nekünk teljesen megfelel, nincs semmi baja, nem pisilt rá az előtte lévő baba meg ilyenek.
2013. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem lett penészes a mosástól. A napon nagyon szépen megszáradt.

De a szellőztetés is jó.

Ha előtte vigyáztak a matracra, akkor nagy gond nem lehet.

A miénken se volt, se nyomódás, semmi nem volt szerencsére.

2013. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a miénk is használt kókusz. két lurkó használta,de olyan,mint az új. se egy folt, se egy gödör benne. tökéletes lesz!
2013. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!