Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókusz vagy szivacs matrac a...

Kókusz vagy szivacs matrac a kiságyba? Új vagy használt? Ti milyet vettetek vagy fogtok venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak szivacsot vettem újat, a fiam is azt fog kapni.
2013. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb az új...pont mint a cipőből ebből sem vennék használtat...

Szivacs matrac volt az ágyhoz, úgyhogy azzal kezdtünk, de kb 3 hónapos volt, amikor lecseréltük kókuszra, mert nem aludt jól a szivacson, ahogy nőtt a súlya, és belesüppedt, ha oldalra fordult, akkor eldőlt...pedig oldalt szeret aludni.

A kókusz sokkal jobban tart, egészségesebb a gerincének

2013. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kókusz. ha megteheted, akkor mindenképp újat (most már nem olyan drága, mint 6-8 éve).
2013. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a kókuszmatracot javaslom, mert keményebb, és ahogy nő a súlyuk, azért ez nem hátrány... Illetve én csak újat tudok elképzelni. Olyan kis picik még, és szinte egész nap azon fekszenek. Hiába van lepedő alattuk, de engem megnyugtatott, hogy tudtam ő használja először. 10e ft körül van. Ennyit bőven megér, én máshol faragtam le... :)
2013. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi két kiságyat is kaptunk, az egyikhez szivacsmatrac van, a másikhoz kókuszmatrac. A kókuszmatracot fogjuk használni, nem veszek újat, nincs ennek semmi baja.
2013. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szivacsot fogok venni, újat. Engem nem győztek meg a kókuszmatracos érvek.
2013. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kókusz matrac
2013. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Disi ***** válasza:
8 cm vastag szivacsot vágattunk a kiságyba. Még a férjemé volt a kiságy, de szuper állapotban van (régen nem sajnálták belöle az anyagot) és nem a mostani szabványméret. Gondolkoztunk a kókuszon, csak mivel leboritottuk vizhatlan lepedővel is az esetleges balesetek miatt el ua veszitette volna minden előnyét a kókusz. A szivacs is kellően kemény, egyáltalán nem süpped be a kislányom alatt pedig már 19 hós. Nemsoká költözik át a kiságyra, akkor az megint más lesz.
2013. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bár nagyon divatba jött a kókusz matrac napjainkban, azért azt ne felejtsük el, hogy generációk nőttek fel szivacs matracon. Ja! És gerincbántalmak nélkül. Viszont ha lehet, akkor új legyen. Ha használt, akkor nézd meg, hogy kitől veszed. Dohányzott-e, tart-e állatot... stb
2013. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kókusz van. Használtan vettem 3000ft-ért. Kádban ki lehet mosni, gyorsan szárad. Erre rá jön a védőhuzata, meg a sima lepedő. Semmi baja nem lett, hogy használt matracon aludt :)
2013. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!