Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent 4-es etetőcumi miért...

Az Avent 4-es etetőcumi miért nem megy bele abba az Avent cumisüvegbe amire jó a 2-es is és 250 ml-es?

Figyelt kérdés
250ml Avent cumisüvegünk van (még a sterilizálóval együtt vettük)és most vettem hozzá 4-es Avent etetőcumit, mert a tápszer elég nehezen jön a 2-sel, de az túl nagy a cumisüveghez. Azt hittem az Aventes cumisüveg kompatibilis az összes etetőcumijához. Mekkora cumisüveg kell hozzá, mert ez a mostani is elég nagy.

2013. márc. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is akkora cumisüvegünk van és jó hozzá a 4-es cumi.
2013. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Összemértem a 2-sel és nagyobb ennek az átmérője, egyszerűen nem tudom a "gyűrűbe" belegyömöszölni:((
2013. márc. 3. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jo bele!
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Nem lehet,hogy másfajtát vettél,vagy selejt?Vidd vissza!
2013. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd meg brendon oldalán mert van egy új fajta avent üveg és ahhoz a cumi is más
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Én voltam a béna...:( ugyanis a 4-esnek dupla gumigyűrűje van és az egyik része a műanyag felett van..na szóval okés és mégis csak jó rá..:)

2013. márc. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!