Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent cumisüveget, etetőcumit...

Avent cumisüveget, etetőcumit használó anyukák? A ti babátok hányas jelzésűt használ és milyen idős a baba?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 11 hós. A tápszert(Pregomin,elég híg) még 3-as cumival szívja,bár már behorpad,de a 4-estől meg még mindig fuldoklik. Kivéve,ha rostos gyümölcslé van benne. Teát és vizet 2-es cumival issza. Nem baj ez? Nem hajlandó itatópohárból inni(nem tud,de próbálkozunk),és a pohárral is,de még nagyon nem megy. Nálatok hogy van?

2012. máj. 23. 12:36
 1/7 Kerria ***** válasza:

6 hónapos a kislányom etetőcumiban a táphoz 2-est, vízhez 1-es jelzésűt használok


Most kezdtem el gondolkodni a csőrös poháron, mert üres pohárral már nagyon megy neki az emelgetés.... kanállal szépen eszik minden mást.

2012. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányom szintén 11 hónapos, 4-es cumiból issza az anyatejet-teát-vizet-rostos üdítőt. Tudom miről beszélsz, kb. 8 hónaposan cseréltem le a 2-es cumiját 4-esre ( őszintén megmondom, a 3-ast egyszerüen kifelejtettük - keveset cumizik, így nem használódtak el a cumik, fel sem tűnt, hogy váltani kellene) , s először ő is fuldoklott tőle, ekkor visszatettem a kisebb cumit, de pár nap múlva ismét próbálkoztunk, s már semmi gondot nem okozott! Nem tudom mennyit próbálkoztatok, szerintem csak meglepődtek rajt, hogy kevésbé kell dolgozni, mégis folyik...
2012. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma, hogy ilyen cumiméreteket használtok. A kisfiam kb 1 éves volt, mire nem fuldoklott a 3-astól. Mi nagyon sokára váltottunk 1-estől, már bőven elmúlt 6 hónapos, de pontosan nem emlékszem, csak arra, hogy már én is azon aggódtam, hogy vajon ez normális.

A csőrös itatóra kezdéshez én a szilikonosat ajánlanám, mert annak az anyaga hasonlít a cumihoz. Legalábbis szerintem ezért boldogult vele a fiam olyan jól elsőre is. Az Avent csőröséből sokáig nem tudott inni, és nem is akart, mert nagyon más a formája és az anyaga is egy cumihoz képest.

Most 18 hónapos és már csak a reggeli és esti tejcsihez cumisüvegezünk. Napközben főleg pohárból iszik, vagy esetleg csőrösből. Már simán elfogadja az Aventost is.

2012. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

Megnyugodtam! :)

Csőrössel az Aventével próbálkoztam. Nem tudja szívni. A szilikonos az melyik?

2012. máj. 23. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hós a kisfiam,a tápszert 2-sel,a teát 1-sel szívja.
2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szilikonos itatónk nekünk DM-es (asszem saját márkás, de az tuti, hogy a DM-ben vettem) Nuby a neve. Lehet hozzá külön kapni csak szilikon fejet is, ha elhasználódik. És ez is csöpögésmentes, természetesen!

3-as voltam!

2012. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!