Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik összetevő a babaolajban...

Melyik összetevő a babaolajban a kőolajszármazék?

Figyelt kérdés

Eddig olívaolajat használtam a védő tanácsára a babám bőrére,mikor a gyerekorvos közölte,hogy a növényi olajra is allergiás lehet a gyerek,akkor elkezdtem a Penatent,mert az sokkal finomabb tapintásra,de ma feltűnt,hogy Johnsons termék...erről hallottam a legtöbb rosszat,így rögtön el is tettem,van itthon alverde,amit a masszászhoz használok a bőrére,de nem tudom,hogy melyik az az összetevő,aminek biztosan nem kellene benne lennie

hallottam egy oldalról tisztatermekek.blogter.hu,de azon nem találom azt a listát,amin le lehet ellenőrizni melyik termék,amit ajánlatos használni



2013. márc. 4. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az alverde semmilyen termékében nem használ kőolajszármazékot, a dm-ben a babylove termékcsalád sem, mindegyik terméken külön fel van tüntetve, h mentesek ezektől.
2013. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

"melyik az az összetevő,aminek biztosan nem kellene benne lennie"


És honnan tudod hogy nem kéne benne lennie?Amúgy tudod hogy a kőolaj 100%-osan természetes anyag? Olyanok ágálnak a kőolaj ellen akiknek alapfogalmuk nincs erről!

Az mi hogy tisztatermék?Nem értelmezhető! Hadova!Nem ilyen Antalvali nevű kémiai analfabétákra kell hallgatni, akik az orvosi gyakorlattal ellentétesen hazudozik össze vissza!

2013. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te csak ne szidjad Antal Valit.

Nem kell neki hinned, ő úgy él, ahogy akar és te is. Ha valaki rá akar hallgatni, ahhoz neked nincs közöd.


Egyébként az antalvali.com-on találhatsz az összetevőkre keresőt.

2013. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat a kérdezőnek szól.
2013. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"Nem kell neki hinned"


Tudod egy bibi van, hogy én okleveles vegyész vagyok aki foglalkozott gyógyszerekkel is! Az Antalvali meg egy totális kémiai analfabéta aki össze vissza hazudozik kémiai valótlanságokat állít és persze biológiait is.Amúgy 71 éves vagyok kémiával foglalkoztam egész életemben.

2013. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg is tetszene inni a kőolajat? Ha már olyan természetes...
2013. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszer azért mert természetes anyag valami nem azt jelenti hogy vedelni lehet. Petróleumot lehet erős gyomorrontásra itatni ismert erről a hatásáról, utána lehet nézni.És elég sok betegségre jó!


"A petróleumot (latinul: oleum petrae) az alternatív gyógyászat – a népi hagyományokra alapozva – ismét felfedezte, és kúraszerűen javasolják alkalmazását különböző betegségekre."


A vaselin az egyik legbőrbarátabb kenőcsalapanyag!

2013. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a legteljesebb hatóanyagelemző lista itt található: [link]

Nekem már nagyon sokszor segített. Amióta kikerülöm a kőolaj származékokat, azóta megszűnt minden bőrproblémám.

2013. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az olíva olaj nagyon jó választás. És érdemes még a mandula olajat illetve a jojoba olajat kipróbálni.
2013. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!