Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni nekem...

Tudnátok segíteni nekem fityma "letapadás" ügyben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos. A védőnő visszahúzta neki vizsgálaton a fitymáját a makkig erőltetve, és bevérzett-megrepedt neki a bőre 3 helyen.

Orvoshoz holnap viszem, addig tudna valaki válaszolni nekem, aki találkozott már hasonló esettel?

Köszönöm előre is.


2013. márc. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak 1 hónapos kora óta felhúzom, de csak fokozatosan.10 hónapos de csak a makk közepéig jön fel, de soha nem repedt be és nem is vérzett.Azt nem szabad hirtelen felrántani főleg ilyen kicsi korban.A mi gyerekorvosunk azt mondta minden este húzzam fel neki, tisztítsam meg de ne erőltessem ez így egyenlőre elég.Majd 10-12 éves korban reggeli merevedéskor majd feljön neki teljesen.Most is szépen feljön, de csak a feléig, háromnegyedéig a makknak.Amikor a gyerekorvos legutóbb felhúzta kicsit piros lett, begyulladt a bőr, erre Septosyl szemkenőcsöt mondta hogy ha felhúzom kenjem be alatta.3 nap után elmúlt a pirosodás.Viszont a ti esetetekbe megvárnám az orvos mit mond.

Egyébként én nem is engedtem volna védőnőnek csak orvosnak pont ezért....ne engedd hogy ő csinálja, hanem csak az orvos!

2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fürdés után fertőtlenítsd le egy kis betadinnal és kend be neki körömvirág krémmel és ne húzogasd amíg be nem gyógyulnak rendesen a sebek. Nekünk is volt ilyen egyszer, pár nap alatt begyógyult azóta semmi gond a kukival.
2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a véleményem a védőnőről, hogy ha nem ért hozzá, ne piszkálja!!! Ez az Ő felelőssége.


Egyébként meg soha többet nem engedem, hogy akár egy ujjal is hozzáérjen a fiamhoz.

2013. márc. 5. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, mit írt fel rá? Remélem hamar rendbe jön! 1#
2013. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Teljesen megdöbbent a védőnő felelőtlenségén és és hozzá nem értésén.

Bepantent és neogranormont javasolt és hogy min. 1 éves koráig ne engedjek senkit az orvoson - azaz rajta - kívül a közelébe, ne legyen húzogatva.

2013. márc. 6. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mik vannak :( Az ilyenek miért praktizálnak? Ez tiszta szadizmus...


Remélem a krapek felgyógyul szépen és nem lesz semmilyen komplikáció...

2013. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!