Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hónapos és nemrég...

Kislányom 8 hónapos és nemrég kezdte, hogy fürdéskor, ha levetkőztetem, kaparja a pocakját, tisztára bepirosodik és meglátszik a keze nyoma. Nálatok nem volt így?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék? Meg minket is kapar, karmol, néha úgy belénk csíp, hogy vérzik is. Remélem elmúlik...
2013. márc. 4. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha a saját láyomról írtam volna:-9A mi babánk már 5 hónapos kora óta csinálta,a pocak vakarása mind a mai napig fenáll,amint leveszem a ruháit,egyből elkezdi..a védőnő szerint nincsen vele semmi probléma,az apja már mókásan csak kis gitárosnak nevezni...Minket is csípett,karmolt,de ilyenkor többször elismételtem neki,hgy nem szabad,meg fáj mamának pl.,és csúnyán néztem rá...nem szabad mókáésnak találni,meg nevetni rajta,mert akkor még azért is azt fogja csinálni.Tenni nem nagyon tudsz vele semmit,magától el fogja hagyni.Most lesz jövő hét pénteken 1 éves a lányom,csípni már 1 hónapja nem csíp, a vakarózás még fennáll,szervi baja nincsen a doki szerint sem,tehát nem a bőre viszket,csak egy rossz szokás.Ha esetleg tud valaki valami okosat tanácsolni,én is szívesen veszem:-)
2013. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én babám is notórius pocakvakaró :D 7 hónapos, kb 4 hós kora óta csinálja, néha a feje búbját is vakargatja, próbálom elvenni onnan a kezét, de minidg kicsit piros lesz. Nagyon már nem aggódom miatta.
2013. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem fiam van és nem a pociját, hanem a zacsit meg a fütyit markolássza, de izomból.. nem tudom, mit lehetne tenni, de már nekem fáj, amit művel. amúgy szoptatáskor engem is marcangol, csupa seb a cicim és a hátam. a fiam 6hónapos
2013. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint nem egyedi eset a kislányom. :)
2013. márc. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!