Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a 3 hetes...

Mi baja lehet a 3 hetes babának ha alvás közben gyakran erőlködik, bepirosodik teljesen?

Figyelt kérdés
egyébként nehezen büfizik, inkább soha, és általában valamennyi anyatejet vissza is bukik. ha van esetleg valamilyen praktika a büfizésre akkor szivesen venném. nem sír inkább nyög, nyöszörög, nem tudom, hogy ez hasfájás-e vagy a szelek kínozzák
2010. jún. 30. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,hasfájás és a szelek okozták.Ő se nagyon büfizett,kitartóan próbálkoztam,aztán belejöttünk.Sokat legyen hason,az segít.Én napi 3x4x is masszíroztam,tornáztattam óvatosan.Ettől hatalmasakat pukizott (néha be is tojt :)),de sokat segített neki!
2010. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Indiai babamasszázs otthon-youtube
2010. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál az vált be büfiztetésre(ő is elég sokszor nehezen akart),hogy lefektettem 1-2 percre és amikor újra felvettem jött is szinte rögtön a büfi.Feltéve ha nem aludt be kaja után rögtön,mert akkor az első felsírásnál kaptam fel és akkor büfizett.
2010. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!