Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kézi vagy gépi mellszívót...

A kézi vagy gépi mellszívót ajánljátok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem gépi volt, 3 hétig csak fejtem 3 óránként, rengeteg tejem lett és nem ment tropára a kezem.
2013. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha amúgyis sok van és nem akarod tovább növelni vagy adni valakinek, akkor elég a kézi.
2013. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gépi és medelea, nekem az aventes semmit nem szívott le.
2013. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gépi kétség kívül sokkal kényelmesebb és hatékonyabb, de sokkal drágább is. Egyetértek az előttem szólóval, ha gépi, akkor Medela. Nagyon szuper kis gép! Nekem is rengeteg tejet csinált.
2013. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy gépi, vagy egész egyszerűen csak maga a baba :)


Ha szopi után szaporítani akarsz akkor persze kell, inkább gépi

2013. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kézi medela nekem életet mentett. nagyon csúnyán be volt gyulladva és ezzel szépen le tudtam fejni na meg a baba a legjobb mellszívó :)
2013. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előre nehéz megmondani. A gépi nagyon drága, én egy kézit vettem és mivel nem tudtam, hogy meddig használom, így maradt az...lassan 6 hónapjak fejek 3-4 óránként folyamatosan, néha nagyon fáj a kezem, bőven megérte volna egy gépi, de előre nem tudja ezt az ember. Egyik rokonom ínhüvelygyulladást is kapott a kézitől, pedig csak szaporítás miatt használta kb 1-2 hónapig... hát én csak ezt használom, de szerencsére még megúsztam ezt.
2013. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Babám nem szopizott (nem tudott), csak fejt tejet ivott hónapokig. Emiatt gépit használtam, gyorsabb és a kezemet is kímélte. Én is Medela párti vagyok, Avent elektromosat vettünk legelőször, de nem vált be, viszont a Medela nagyon.
2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen nagy szükség lehet rá.
2013. márc. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!