Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet ajánljátok? Mik a tapasztalatok a tesztekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
7 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, elötte 6 évig szedtem Lindynette 30-at. Most tervezzük a babát, és ma van a 6. napja hogy késik a menstruációm. Vettem egy Corax tesztet de negativ lett sajnos. Mikor próbálkozzak újra teszttel és szerintetek melyikkel? Köszi
2011. jan. 6. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én a dmbe vettem olyan 700-800 ft küröl tesztet! zöldes dobozban van! A nevét sajna nem tudom! Családom és barátaim ajánlották! nekem kimutatta a 3 nap késé után halványa, de péntekre már erősen!
2011. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Ha 6. napja késik a mesid akkor mindegyik tesztnek ki kell már mutatnia. Én azt javaslom h vegyél még egy tesztet és ha az is negatív akkor sajnos nem baba van a dologban. Dokihoz mindenféleképp menj majd ha nem jön meg időközben.
2011. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más miatt késik, mindenképpen menj el orvoshoz, ott minden kiderül.

Amúgy a Corax teszt nagyon jó, bár a zöld dobozú (kazettás) nekem nem vált be, de 6 napos késésnél az is kimutatja. Ha sugaras Corax tesztet vettél (ilyen barack színű dobozban van) az tényleg nagyon jó, nekem menzesz előtt 4-5 nappal kimutatta a terhességet.

De 6 napos késésnél már bármelyik teszt elméletileg ki kellene, hogy mutassa. Persze, vannak kivételes esetek. Ha elmész orvoshoz és nem lát semmit az ultrahangon, akkor valószínűleg elküld vérvételre, hogy kizárja vagy megállapítsa a terhességet, ott tényleg biztosan kiderül a dolog.

2011. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!