Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának hogy készíts...

8 hónapos babának hogy készítsem el a sóskát, spenótot és májat mibe tesztek, hogyan készítitek?

Figyelt kérdés
Sóska, spenót már meg van főzve, fagyasztóból veszem majd elő, kis kockákra van fagyasztva. Köszi, első gyerekes anyuka!
2013. márc. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a spenótot megfőzöm vizben,főzök mellé egy krumplit,összeturmixolom és izesitem.A májat(csirkemájat)megfőzöm a húslevesben,sárgarépát,krumplit,vagy épp ami van a levesben,hozzákeverem,higgitom egy kis leveslevével és már kapja is.Sóskát még nem kapott,úgyhogy abban nem tudok segiteni.
2013. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyönyörűséges ***** válasza:

A sóskahoz krumplit szoktam tenni,böven repat és a végén almat is teszek bele,h édesebb legyen. Figyelj ra,h csak pici sóskat tegyel a fözeĺekebe mert nagyon savanyu tud lenni.

Amugy a spenótot es a majat detto ugyanígy csinalom :)

2013. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

spenótot főtt krumplival, husival/főtt tojás sárgájával.

májat húslevesben megfőzőm, abból keverek hozzá zöldséget és levet (mint az első válaszoló :))

sóskát főtt krumplival és almával keverem. Így még nekem is ízlik, pedig én nem szeretem a sóskát :)

2013. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!