Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már fogom a két kezét...

Ha már fogom a két kezét szépen sétál innen kb mennyi idő mire magától fog járni?

Figyelt kérdés
Tárgyak mellett már szépen sétál! Nálatok mennyi idő telt el?

2013. márc. 5. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kézen fogva már októberben sétált, de egyedül csak december közepén kezdett el lépegetni. Azóta meg szinte már szalad. De ez nem jelenti azt, hogy mindig így is van. Teljesen változó lehet.
2013. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
tilos így vezetni a gyereket, nagyon ártalmas.
2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném legalábbis szerintem nem lesz semmi baja! Eddig aki gyereket nevelt a környezetemben senkinek nem lett baja attól,hogy tanították járni! Anyukám is felnevelt és megtanított járni mind a 4-ket! Ezek az új divatok gyermekneveléssel kapcsolatban! Gondolom ahhoz szól a kérdésem aki így tanítja a saját gyerekét!

De azért köszi!

2013. márc. 5. 19:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy hogy vezetjük a babát. Én is láttam ismerőst, hogy járatta a gyerekét, a két kezénél fogva lógott, a lábujjai érték a földet, rossz volt nézni. Viszont én is mentem a fiammal kézenfogva. Már stabilan állt a két lábán, ha megfogtuk a kezecskéit, lépegetett. Tehát nem mi tartottuk a súlyát, hanem ő és persze a lehető leglazábban próbáltuk fogni, hogy érezze, tanulja az egyensúlyát tartani. A karjai elől voltak, sokszor a könyöke is hajlítva. Én akkor azt olvastam, hogy így lehet vezetni. Kb. 2 hónapig sétáltunk így. Ha elengedtük a kezét, megállt, egyet sem lépett, csak vigyorgott, meg a szemei jártak, mint aki a távolságot méri és bátorságot gyűjt. Majd 2 hónap elteltével mikor leraktam és hívtam, átgyalogolt a szobán. :) Sosem volt 1-2 lépés meg próbálgatás, nála fejben történt a dolog.
2013. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez nem divat, csak tudod fejlődik a tudomány. Azért mert sokaknak nem lesz tőle baja, sok másnak meg igen, csak késöbb nem is gondolnak rá, hoyg ettől van. Megterheli az izületeit és nem hagyja rendesen fejlődni az egyensúly érzéket. A gyerek magától is meg fog tanulni járni és ezt hagyni kell neki.
2013. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem én erőltetem rá azért ezt ne gondolja senki! Már 7 hónaposan felállt! De ha jön és fogja a kezem,hogy sétáljunk nem fogom le a gyereket!
2013. márc. 5. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabbat teszed a gyerekeddel,ha kézen fogva sétáltatod.Inkább nem részletezem,hogy később milyen bajai származhatnak ebből...(egy gyógytornász)
2013. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egy laikus kérdése: nem mindegy, hogy a bútorokba kapaszkodva totyog, vagy az én kezemet fogja? A kisfiam a bútorok mentén már métereket elsétál. Mondjuk mi nem szoktuk kézen fogva sétáltatni, csak nem értem, hogy mi a különbség.
2013. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nagyon nem mindegy, ha a kezét fogod akkor te tartod, ha a bútort fogja magát kell tartania.
2013. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!