Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánák mit adhatnék...

Anyatejes babánák mit adhatnék (vagy mit egyek én), hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
A fiam most 6hónapos. Korábban napi több kakis pelus volt, aztán napi 1 és most ott tartunk, hogy 3-4 napig semmi kaki (vagy szinte semmi) és utána egyszerre sok, aztán megint napokig semmi. Hallottam arról, hogy normális, ha pár napig nem kakil egy anyatejes baba, de mikor pukizik, látom, hogy erőlködik és nem tudom, hogy segíthetnék neki. Ettem lekvárt, befőttet, sütőtököt, sokat iszom. Ő tejérzékeny, ezért azt a babáknak való hashajtó cseppet (nem ugrik be a neve) nem tudom adni neki. Mit adhatnék?
2013. márc. 6. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki barack ivólét, kecskeméti kis üveges, vagy pár kanál barack babyételt!
2013. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem kezdtük el a hozzátáplálást, egyelőre csak anyatejet kapott eddig. nem is kóstoltattam még semmivel
2013. márc. 6. 08:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Már elkezdheted a kóstoltatást, baracklétől nem lesz baja...aszalt szilvát ettél?
2013. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én egész nap narancslevet ittam és akkor garantáltan tele rakta a pelust. Nekünk ez vált be :)
2013. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elottem is irtak,100%os narancslebol igyal meg egy par poharbol,tuti a siker,nalunk is mindig bevalt:-)
2013. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekem a szilvalekvár vált be, ha én ettem. Viszont ha sok kakaósat eszem, vagy banánt, az megfogja.
2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom a narancslét, meg a szilvalekvárt, bár egyiket sem szeretem :/ köszi a válaszokat
2013. márc. 6. 22:48
 8/8 anonim válasza:
Nálunk az is bevállt, mikor kamillateát adtam neki inni reggel, még szopi előtt. Mert utána nem volt hajlandó egy kortyot sem inni belőle. 2dl vízzel leforráztam egy teáskamálnyi kamillavirágzatot. 15 percig hagytam ázni, utána leszűrtem műanyag szűrővel. Hűtöttem és már adtam is a fiamnak. Pár órán belül jött is a kaki. :o)
2013. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!