Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyósotok is állandóan...

Ti anyósotok is állandóan etetné a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Az én anyósom folyton etetné. pl. jaj ez a gyerek nem éhes? adjál neki enni. De az én babám nem egy nagy étkű. Már a múltkor megmondtam neki hogy nem kér enni erre meg megsértődött.
2013. márc. 6. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem, ő inkább a másik véglet
2013. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején akarta.... de hamar leszoktattam rola. Én mint az anyja majd eldöntöm mit eszik és mikor. Ne hagyd magad mert a fejedre nő.
2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem hogy szoktattad le?
2013. márc. 6. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is ilyen. Sajnos a saját gyerekét is dagadtra hízlalta. Amikor összejöttem a férjemmel, megbeszéltük, hogy diétázni is tornázni fog. Miután elkezdett fogyni, azt mondta anyósom: "hogy tán nem etetem a fiát?"

Szerinte a zabálásnál nincs fontosabb! Aki nem eszik, az szegény ember.


A hozzá állását sajnos megváltoztatni már úgy látom nem lehet. Próbáld meg, minél kevesebbet magára hagyni vele a gyereket ha nem akarod hogy tönkre tegye az egészségét.

2013. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk még nincs baba, de én már előre félek. Szóba került már a baba és anyósjelölt tömné világba. És nem is az a baj, de ő mindig sokat eszik, és mindenki adagját ehhez méri, és nem is valami egészséges ételeket főz. A családban vannak olyan gyerekek, akiknek édességből áll a reggeli az ebéd és a vacsora, én meg mondtam, hogy ha lesz gyerek, ezt nem fogom megengedni neki. Erre lehurrogott. Szerinte ez normális. Teszem hozzá ezeknek a gyerekeknek gyenge immunrendszerük van mert nem esznek normális változatos kaját, állandóan betegek, soványak, és én vagyok lehurrogva. Szóval már előre félek. Nem is tudom mi lesz de vagy nem leszünk jóba vagy ritkán teszünk látogatásokat.
2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a Dédivel vannak gondok! Állandóan csokival tömné a gyereket. Múltkor szóltam neki, hogy ne csinálja ezt, hiszen a kislányom is elutasítja az édességet, de megsértődött.

Most már ott tartunk, hogy nem szívesen megy be a gyerekem a Dédihez, mert erőszakoskodik a nasival.

De hát hogy magyarázzam el egy 86 éves embernek, hogy ezzel csak rosszat tesz? Egyszerűen nem érti meg. Ha lecseszem, vagy az Zoé nem akar bemenni hozzá, akkor meg azt vágja a fejemhez, hogy ellene nevelem a gyereket. Pedig ez nem igaz!!!!!!!!

2013. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk az anyósom tojik az unokájára.
2013. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Próbálkozott, aztán a férjem (mivel az ő anyja) határozottan megkérte, hogy hagyja abba (kvázi ultimátumot kapott, hogy ha nem áll le, nem megyünk hozzájuk). Természetesen leállt :)
2013. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nagymama ilyen. Legalábbis az én családomban. Nem csak a gyerekeket, a felnőtteket is folyton etetnék, ami néha már tényleg zavaró.
2013. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát az én anyám nem ilyen. a gyerek meg mutogat ha kér valamit. de az anyósomtól a hajam égnek áll.
2013. márc. 6. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!