Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsvétra mivel lepitek meg 2...

Húsvétra mivel lepitek meg 2 év körüli gyerekeiteket? Ilyenkor játékokat is szoktatok venni vagy csak édességet?

Figyelt kérdés

Épp néztem a naptárban,pont március végére esik a Húsvét. :(

Én már nézegetek és ha látok v.mi apróságot, megveszem most amíg telik rá. :)


2013. febr. 20. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen...én is néztem.Úgyhogy mivel én csoki ellenes vagyok,csak minimálisat kap,max 3 db kinder tojit:-)vettem pont ma neki egy Bogyó és Babóca könyvet,majd még valami apróságot ha látok megveszem de ennyi.18 hónapos egyébként.
2013. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bogyó és Babóca könyvet veszek :)
2013. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktunk,tavaly rollert,és görkorit kapott.Idén pedig fényképezőgépet szeretne.A Barbie fényképező tetszik neki.Bár néztünk egy másikat is,mert ez nem csináljó képeket.


[link]

2013. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,bocsi a 2 éves felett elsiklottam.% éves a lánykám.
2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves a lányom és 3 éves a fiam. Húsvétkor a mamáéknál a kertben szokott lenni ajándékkeresgélés, ide-oda eldugunk nekik kindertojást, meg 1-2 apróságot pl matricák, kis hajcsat vagy hasonlók, illetve mindig kapnak valami könyvet is. Idehaza szedünk friss füvet ha már van, ha nincs akkor meg rattanszállal bélelünk ki egy kis kosarat a nyuszinak, abba hozza az ajándékot: kindertojás vagy afféle megleptéstojást, meg aszalt gyümik, varázsszívószál, ilyesmik, tehát nem csokihegyek, bár 1-1 minőségi csoki nyuszit azért kapnak. ÉS 1-1 valamilyen kis játékot, tavaly a lányom puzzlee-t kapott a fiam meg tűzoltóautót mert az volt a szíve vágya akkoriban. Előtte évre már nem emlékszem :)

Idén a lányom Lego Friends állatkás csomagot kap majd, mert imád lego-zni és ezeket most gyűjti, a fiam még nemtom mit.

én is be szoktam előre tárazni, ha valamit látok jó áron :)

2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 wartburg353s ***** válasza:
100%
Nem akarok neki játékot venni, mert már van neki rengeteg, és mindig csak a 2-3 kedvencével játszik. Viszont most már értékeli a Kinder-tojást, azt majd kap, amellett (tudom, hogy ez már nem divat) készítek majd neki hímes tojásokat, mert mégiscsak Húsvét lesz, és amúgy is imádja a főtt tojást. Majd zsírkrétával rajzolok a héjára, az biztos, hogy nem jut be a belsejébe, arra gondoltam.
2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem divat kérdése,őrizni kell a hagyományokat. Én is festek tojást,alig várom,hogy nagyobb legyen és együtt is csináljuk,illetve én is eldugok a kertbe tojásokat,tavaly a kutyánk párat megevett belőlük,így idén őrködnöm kell.
2013. febr. 20. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:

3 gyermekünk van, 4, 9 és 13 évesek.


Mindig kapnak játékot, könyvet.


Idén a kisfiam kap egy új talicskát, mert ősszel eltörte.


[link]


Szoktunk venni nekik szélforgót, papírsárkányt, kifestőt, aszfaltkrétát.

2013. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már hagyományokról beszélünk, a Húsvét soha nem az ajándékozásról szólt, hanem a locsolkodásról.

21 hónapos lesz akkor a fiam, és HA el fog menni az apjával meglocsolni a nagyit, akkor gondolom fog kapni valamit, ha engem meglocsol tőlem is fog kapni valamit.

De csak azért "merhúsvétvan" nem veszek neki semmit.

2013. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!