Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek sikerült napirendet...

Nektek sikerült napirendet kialakítanotok a kisbabátokkal? Ha igen, mennyi idő után és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát érdekes kérdés:)Nekünk ez úgy alakult,hogy először felcserélte a napszakokat,majd jött a hasfájás,és ezt is kinőttük.Küszködtem vele 1 hónapot,hogy beállítsam a napi rendjét,majd feladtam,most meg saját magától beállt.Igaz egy hétig annyit csináltam,hogy 6 után nem hagytam aludni,mert ha aludt akkor éjfélig fent csücsült.Most pedig(nem akarom elkiabálni)2 hete átalusszuk az éjszakát,és nappal szinte mindig ugyan abban az időben alszik:)
2013. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hós és még mindig változékony a napunk.
2013. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos kora körül álltunk be egy megszokott napirendre. Előtte is volt valamilyen rendszer, mert tápszeres a fiam, és 3-3,5 óránként evett, nem igény szerint, mint az anyatejes babák.
2013. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem,hogy hat hónapos:)
2013. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-3 hónapja sikerült kialakítani a most 1 évesem napirendjét, ami ez:

reggel 8-9 ébred - szopi (ezt majd hamarosan átalakítjuk 1 éves kortól adható tejitalra)

10:30 körül - tízórai

(takarítok, ő segít v játszik, esetleg lemegyünk vásárolni a főzéshez)

12:00 - alvás (szopi segítségével)

13:30-14-30 - ebéd

(utána játék, mondókázás, készségfejlesztés, mikor mihez van kedve)

16-17 - alvás (szopi segítségével)

17:30-18:00 - uzsi

(utána játék, mese nézés, fogócska, ami fárasztóbb, esetleg ha úgy van séta)

20:00 - fürdés

20:20- 21:00 - vacsi

(utána még szopi előtte még játszik, ugrál a mi ágyunkon, fetreng, elvan, aztán ha minden jól megy olyan 22:00-re kidől :)

2013. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most 3 hos es kezd valami rendszerfele kialakulni. 6kor kel, szopi, kaki, pelus / ruha csere. Kis jatek majd visszaalszik. Delelott seta ugyintezes. Alvas. Szopi szopi szopi :). 1-2ig kozosen alszunk. Este 8 korul furdes, 10-ig hasfajasos sirdogalas - apuci setal vele, addig en furdok. 10kor szopi es alvas. Jo esetben 6kor kel, de neha 3kor is.
2013. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
4 hós, de még változnak az időpontok mert van hogy 6kor kel, de van hogy 8kor. És van hogy 2 óra múlva megéhezik, de van hogy csak 4 óra múlva kér enni. Néha két evés közt végig élénk és játszik, néha meg órákat alszik. Szóval mondhatni hogy nem :) szerintem még kell pár hónap hogy beálljon valamiféle rendszer amit már lehet majd tartani, de erőltetni nem szeretném.
2013. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!