Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenét hallgattok a...

Milyen zenét hallgattok a babátokkal?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam, de érdekelne fiatalabb babák anyukáinak a válasza is!
2013. márc. 6. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van direkt baba zenénk, azt szoktuk alváshoz, meg imádja az indián zenét :).

Meg van egy Fisher Price zenélős vetítős pingvinünk, ma annak a zenéjére aludt el, de én arra nagyon haragszom, mert szerintem tisztára gyászzenét játszik. Nem szeretem, de úgy látszik ő igen, pont ma fedezte fel magának, most az a legújabb favorit.

2013. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
picurradio.hu
2013. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Halász Judit, angol babazenék, Siska finuccsi, Barbárfivérek, P. Mobil, Nightwish stb.

Mindenevők vagyunk.

2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Halász Judit, Alma együttes
2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyerekdalok,mondókák.Ez a dvd címe.úgy hallgatja a 8 hónapos kisfiam mint akit megbabonáztak.
2013. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Napközben a zeneovit! Ez minden ismert gyerekdalt, mondókát magába foglal. Este erre (ilyenre) alszunk el: http://www.youtube.com/watch?v=8y9buy312uE
2013. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Class fm :)
2013. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi nem hallgatunk külön babazenét, a 9 hónapos fiam is azt hallgatja, amit mi. Nyilván nem kemény rockot nyomatunk (nem is szeretjük), de semmi baja nem lesz, ha nem pl. Alma együttest hallgat. Majd később úgyis fogja.
2013. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a kacsa tv-t szoktuk hallgatni, meg amit mi hallgatunk:) Van a telefonomon is zene, pop, meg a zene csatornák a tv-ben:)
2013. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
reggel rádiót hallgatunk, napközben meg amiket én szeretek, nem bömbölve csak háttérzajként
2013. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!