Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hallgattok 1 év alatti...

Ti hallgattok 1 év alatti babátokkal speciális babazenét? Milyen jellegűt?

Figyelt kérdés
Hallottam vannak különböző babacédék, bálnahangos, madárcsicsergős, altatós dallamos és még ki tudja milyen. Nap közben hallgatjátok amíg játszotok, vagy altatáshoz? Ez megnyugtatja a babákat?
2012. márc. 9. 10:37
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:
Nekünk babazenét csak a forgója ad a kiságyán.Amúgy nap közben halász Juditot halgatunk vagy gyerekdalokat.Igaz még csak 3 hónapos de szerintem jót tesz neki és néha mintha élvezné a zenét is.Szerintem nem kell kifejezetten olyanokat hallgatni mit amit leírtál,ha nem kedveli akkor meg pláne nem.Olyan zenét hallgattas vele ami szerinted elnyeri a tetszését.
2012. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


A lányom egy éves, mi Halász Juditot hallgatunk

Töltöttem le mozart babazenét, abban van altató, 1 dalt kiírtam és néha bekapcsolom amikor lefektetem.

nagyon szereti

2012. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még várandósan vettem egy spec. cd-t, Mozart van rajta, olyan zenék, amik állítólag jótékonyan hatnak a kisbabák értelmi fejlődésére. Alvás közben halkan kellett volna szólnia.... 5x hányt a gyerek 1 hét alatt, mindig közvetlen az után, hogy elindult a cd.... :DDDDD soha többé nem próbálkoztam spec. zenével.
2012. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Utolsó, elég viccesen adta kisbabád tudtodra a komolyzene iránti véleményét :) Akkor semmi "baja" nem lesz ha Class FM-et hallgatunk... Altató zenéje van, mindent csinál rá, de elaludni tuti nem fog.

2012. márc. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!