Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok mennyit...

1 év körüli babátok mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés
Eddig ugy volt , hogy aludt délelőtt és olyan 3 körül délután. De ez nekünk így azért nem jó mert semmien programunk nem lehet mert alszik a gyerek. Meg ő sem piheni ki magát mert így keveset is alszik. Próbálom a napi egy alvásra szokatni és így alszik is 2-3 órát is. De most ugy tünik, hogy ez sem jó mert este alig bírja kivárni a fürdést. Nálatok , hogy alakul ez?

2013. márc. 7. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9hónapos volt a lányom mikor 3szor aludt még, és az utolsó alvás 6körül volt(nem tudtam vele mit csinálni ordított és bealudt), aztán persze utána 10ig viháncolt :). aztán átállítottam 2re, igaz reggelente elég nehéz volt vele 2-3 napig toltam ki az alvásokat de hamar megszokta, onnantól kétszer alszik. ez a kettő viszont még nagyon kell neki, ő nem bírná egy alvással. mi nem szervezünk programot, igazodunk hozzá ha neki két alvás kell akkor kettő kell. majd eljön az az idő is hogy örülök ha egyszer alszik :).
2013. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Olyan sok programunk nekünk sincsen végül is. Mi is a babab érdekeit nézzük mindig. Csak délután jön mama játszani a gyerek meg tiszta álmos és megsértődik mert én mindig altatom. Lehet mégis visszállunk a két alvásra mert délelőtt is hamarabb aludna. Mert így 11 kor már nagyon fáradt és nem bír ebédelni sem. De éhesen meg nem alszik csak keveset.

Olyan tanácstalan vagyok most.

Köszi a válaszod!

2013. márc. 7. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
az én lányom is 10-11 körül alszik aztán 3 körül ahogy azt hiszem a Te babód is. hát elég nagy a baj ha a kedves mama nem érti meg hogy altatod a gyereket. miatta ne csinálj egyet a két alvásból, a gyereket nézd, a mama meg értse meg gondolom ő is nevelt fel gyereket.
2013. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy ezek a mamák... nálunk is van szitu néha :D kitartás!
2013. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
délelött 9-10 között 45 percet, délután 13.00 tól 15.00 ig, átlagban.
2013. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Délelőtt fél 11 körül és 2-3 óra körül alszik

.

2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Délben alszik 1 órát, vagy másfelet, maximum. Utána van ebéd.

13 hós

2013. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebéd után fél 1 től alszik kb 2 órát.
2013. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A 11 hós kisfiam 10:45-11 körül alszik egyet utána meg 15 körül. Ha valamiért kimarad a délutáni alvás (pl délelőtt többet aludt és nem tud elaludni vagy jön a foga és amiatt nem megy az alvás), akkor ő is hulla fáradt estére. Szerintem ha igényli a napi két alvást, had aludjon. A mamának is meg kell értenie, hogy majd ha felkell akkor tud játszani a Picivel. Utána úgyis nyugodtabb és jobbat lehet játszani a babákkal. :o) Kitartást, nem egyszerű a nagyszülőkkel. :o)
2013. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 hós,2x alszik.Majd ő elhagyja,ha már nem akar aludni,de szerintem még ebben a korban nagyon fontos az alvás :)Ha rendszeres,akkor szerintem ne változtass rajta.
2013. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!