Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti úszópelenkát adtok a...

Ti úszópelenkát adtok a babátokra strandoláskor, vagy sima pelust? (nyáron)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valaki megrökönyödik a kérdésen, de azért tettem fel, mert sztem csak marketingfogás az úszópelenka elnevezés. Én ugyanis nem tapasztaltam, hogy jobban védene, pedig libero volt a gyerekemen és persze az ő mérete.
2013. márc. 7. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A sima pelus nem szívta meg magát vízzel?
2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a sima pelusba ha átereszti a vizet, akkor belemegy a víz. Ha a Liberoba nem ment bele, akkor ez a kivétel, akkor ne vegyél spéci úszópelenkát.
2013. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most olvasom, hogy az úszópelenka ÁTENGEDI a pisit!!! nagyon durva, akkor végülis a kicsik szabadon belecsorgatnak a medencébe. ok, hogy a kaki ellen véd, de az ellen a sima is sztem. és hát árba nagyon nem mindegy.
2013. márc. 7. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Úszópelust,és úszónadrágot.
2013. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jégtánc ***** válasza:
Úszópelenkát.Nem is annyira a pisi miatt,inkább a kaka miatt adtam rá a nyáron.Most nyáron is az lesz
2013. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az az eldobható úszó pelenka, és a sima eldobhatós pelenka!

Az eldobható pelenka a pisit átengedi, de a kakit felfogja, nem szívja meg magát vízzel!

A sima eldobhatós pelenkában ha bele megy a gyerek a vízbe, az 1 perc alatt úgy megszívja magát vízzel, megdagad, a gyerek nem rúd benne menni, mert 1 kilós súlyt cipel a derekán a vizes peleka révén!


Csak próbáld ki, hogy egy úszó pelenkát, és egy sima pelenkát egy tál vízbe teszel, majd 10 perc után kiveszed a kér pelenkát, és meglátod a különbséget!


A strandon a vizet tisztítják, vegyszerezik, hogy ha a gyerek bele kakil, vele pisil, se legyen baja, ha megissza a vizet a gyerek!


Lehet kapni no name úszó pelust, kb. 100ft/ db.


12 hét a nyár, ha heti 1 alkalommal megy le az ember a strandra, az 12 pelenka egy nyáron. 1200 Ft. Vagyis 100 Ft egy strandolás, mert a gyereknek nem kell belépőt fizetni!

2013. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az en lanyom mar bilizik, de csak a kakinal szol, igy en mar furdoruhat fogok nyaron raadni, eppen ezert. Sima pelenkatol mozdulni sem tudna a laba ugy megszivja magat
2013. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima pelenka egy pillanat alatt teleszívja magát vízzel és kiszakad. A benne lévő zselés trutyi meg belemegy a vízbe.

Legalábbis én már jártam úgy, hogy annyit pisiltek a gyerekeim, hogy nem bírta a pelus és kijött belőle egy csomó zselé golyócska.

2013. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a 6-osnak. Bármilyen megbotránkoztatást váltok ki, én az úszópelust megszárítottam, teljesen használható utána (csak max. 10 perceket van a gyereken, többet nem mehet még bele - kicsi), nyilván pár használat után kidobom.

Egyébként a mamik is belepisilnek a vízbe, érdekes, hogy a fedett, melegvizes fűrdők WC-je előtt nincs sorban állás.

2013. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!