Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babának 7. héten mit...

Hasfájós babának 7. héten mit lehet adni? Mivel lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Infacol, Biogaia cseppek. Mi ezeket használtuk.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi espumisan cseppet adtunk neki,az nem szívódik fel.Vagy még van a baba mosoly tea,de a csepp az hatásosabb.Én úgy csináltam ha fájt a hasa adtam neki cseppet aztán főztem a teát azt itattam vele.A cseppre 25csepp van írva,de sose adtam csak 15körül neki,mert annyi is elég volt.És minden etetésnél adhatsz belőle neki.Na,nekünk nem kellett minden alkalommal csak napi 2szer.Azóta kinőtte már ezt a nyavaját.
2013. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi baycalm cseppeket használtunk, minden szopi előtt 10 cseppet, nagyon jó volt, nekünk teljesen bevált, 1 hónapos kortól lehet
2013. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az espumisan cseppek jöttek be, lehet kezdettől fogva, mert nem szívódik fel. A mecsek baby tea viszont csak rontott a dolgon...
2013. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem adtunk cseppet, elég volt a cseresznyemagpárna, felmelegítve a mikróban, azt szerette.
2013. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindig azon aludt? Vagy csak ha elkezdett sírni?
2013. márc. 8. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
a cseresznyemagpárnát a pocijára kell tenni ha felmelegedett :) nekünk szőlőmag van de semmit nem ért,mint egyik szer sem( babycalm,colief,ebből van is bontatlan,betáraztam),espumisan,infacol) ezeket mind próbáltam,mire rájöttem hogy nem is hasfájós,ja szélcső is van...ő csak szimplán mindig cicin akart lenni,mire összeszoktunk.ő most szintén 7 hetes.
2013. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk már: Infacol, Espumisan, Mecsek baby, Camomilla hom.golyók. Edig egyik sem hatott, viszont az utóbbi pár napban apró, csalánkiütés-szerű pöttyök lettek az arcán. anyatejes baba, mivel sokféle ételallergiám van, ezért semmi olyat nem eszem, ami átjutva allergizálhatná, tehát marad valamelyik gyógyszer". Az utoljára próbáltak a golyók, ill. az Espumisan. tapasztalt valaki hasonlót valamelyik szernél?
2013. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Biogaia bevált, 3 hónapos korig adtuk neki 1 hónapos kortól! Összesen 2 üveggel fogyasztottunk el!
2013. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!