Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babam hasfajos. Mivel...

2 hetes babam hasfajos. Mivel tudnam enyhiteni? Infacol nem jott be. Koszi emi

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Espumizan cseppek. Próbáljátok ki. én vettem cseresznyemag párnát, felmelegítve nagyon jó a pocira, és a körkörös simogatás. Szélcső is nagyon jó, puki, kaka minden kijön vele. Szia
2009. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem segitett,se Infacol,se Espumisan. Szegény elfogyasztott 3 flakonnal,de semmi javulás. Majd vettem Gripe Watert,az valamennyit segitett,de szerintem már akkorra kezdett erösödni a gyomra,nem a Gripe érdeme. 2,5 hónapo koráig nagyon sokat szenvedett,most már ritkán fáj a hasa,3 hós. Mindig jól büfiztesd meg, és a lábát húzogasd fel,más nem igazán segit.
2009. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasfájós volt a kislányom. Nem akarlak elkeseríteni, de a hasfájásnak nincs gyógyszere. Ezt akkor mondták nekem is sokan, de nem nagyon akartam elhinni. Pedig igazuk volt. Mi a világon mindent kipróbáltunk, homeopátia, espumisan, gripwater, torna, szélcső, büfi, sokat horduk úgy, hogy hason feküdt a kezembe, stb... És semmi nem segített!!! 3 hónapos korában egyszer csak elmúlt... Kitartás!!!
2009. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az édeskömény tea segített. Minden nap csináltam neki kb. 2 decinyit, és egész nap azt itattam vele etetések közben. Meg a hasonalvás segített neki még.
2009. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!