Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 10 hós fiam...

Normális, hogy a 10 hós fiam első cipője 22-es?

Figyelt kérdés

Elég nagy baba, ma a tescoban felpróbáltuk az összes szóba jöhető cipőt, de egy sem volt jó (12-18 hónaposra való). A Deichmannban vettünk végül 22-est.

Még nem tud járni, csak lépeget, így főleg a kocsiban hordja majd.

Olyan igazi párnás tappancsa van, ez lehet a "gond"?


2013. márc. 8. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Na, hát nagy lábon él, ennyi!

Lényeg, hogy kényelmes legyen neki, a cipő megfelelően legyen kialakítva.

2013. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ha már menne is benne,akkor kemény kell neki.Egyébként a lányomnak 5hósan 17es a lába,szóval nem tuti hogy olyan nagy a 22.Tehát az én törpimre se jó a 0-12ig való 11centi hosszu zokni és még csak 5hós.De nekem is 42 a lábam,apucié meg 44,tehát nem lepődök meg.És az én apámé sem kicsi (48as).Lányom 68-70centi és majdnem 8kg.
2013. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MIért lenne baj, h 22-es a lába??? Egyébként az én lányomnak 20-sa és a tescoba neki is a 12-18hós cipő jó (kocsicipő), viszont bredonba (kocsicipő már 19-es... 1éves egyébként a lányom. Ezen ne aggódj!
2013. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:) Dehogy baj mit tudsz tenni? :) Egyébként sokszor van az hogy magas a lábfeje vagy kis duci a lába ezért nem jó rá a kisebb cipő (holott a talpacskája hossza nincs azért 13 cm mert a 22 es cipőnek ELVILEG hivatalosan akkora a belső talphossza).

Nekem a fiam 13 hónaposan tanult meg járni, 22 es volt az első cipőcskéje.

A 2. és 3. babámnak ennyi idősen jóval kisebb lába volt, a lányomnak 18 as, a kisfiamnak pedig olyan 19es.

Vannak ilyen nagylábú babák:)

2013. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az semmi ,hogy a 10honapos fiadnak 22es laba van .az en 10honapos lanyomnak 21es. hat ha ilyen utembe fog neki noni azhiszem ket even beleul utoler :D nekem egyebkent pici labom van ,apjanak van nagy. kislanyomnak mikor megszuletett sem volt olyan ici pici laba.
2013. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, de ezzel nem tudsz mit csinálni. A lányom 2 éves, most növi ki a 22-es méretet, de még jó rá. :)
2013. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit tartok tőle, hogy nehéz lesz cipőt találni...
2013. márc. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!