Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nyáron kezd el járni,...

Ha nyáron kezd el járni, akkor milyen legyen az első cipője? Lehet szanda? Mert a zárt cipőbe biztosan beleizzadna? ASSO, D. D. Step, vagy milyen ajánlanátok? (Ár nem számít)

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
PErsze, h lehet szandál. Én a pedipedet ajánlom, ha ár nem számít :)
2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szandál, dehogy is adjál rá zárt cipőt negyven fokban! Én nagyon szeretem a d d step márkát, szerintem nagyon jó cipő!
2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én pediped grip n go-t vettem és nagyon imádjuk.a kisfiam is ezzel kezdte és most a lányom is.
2012. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindkét fiamnak Elefantent vettem. Szandál kell neki mindenképpen nyárra, mert biztos beleizzadna a zárt cipőbe.
2012. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 éves koráig csak Asso cipőkben és szandikban járt. Mi nagyon szeretjük ezt a márkát és szépek is.
2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zetpol cipő,olcsó és jó
2012. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Innen lehet rendelni is:


[link]

2012. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, amúgy első baba (csak ha kicsit butus lett volna a kérdés:)


Szóval minden márkának hajlékony a talpa?

És mind fogja is a bokáját, azok közül, amit ajánlottatok?

2012. márc. 14. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
a pediped-ről tudok nyilatkozni.- ez hajlékony talpú, a grip-n-go-ban tudja alkalmazni még a behajlított lábujjas menést is. Gyönyörű szépen megy benne a kislányom (van összehasonlítási alapom, mert kaptunk más cipőket). ez a márka viszont nem fogja a bokát, mert azt mondja, hogy ilyen puha, hajlékony talpazatnál nincs rá szükség. a sarok résznél viszont tart, tehát nem "mamusz", utcai viseletre alkalmas. nincs benne harántemelő sem.
2012. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!