Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok hogyan viszonyul...

A Ti babátok hogyan viszonyul az idegenekhez?

Figyelt kérdés
Pl. ha orvosnál vagytok vagy vásárláskor magaddal viszed vagy rokon, ismerős látogatóba hoz valakit aki ő még nem látott stb.
2013. márc. 8. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mosolyog rájuk:D
2013. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi idős.
2013. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg az idegen hirtelen mozdulatot nem tesz addig elvan.Kicsit tartószkodó,de ha az idegen hirtelen mozdul percekbe telik megnyugtatni.Egyszer csak kinövi.
2013. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hallja az én vagy apja hangját és csak úgy az arcába mászik akit nem lát sűrűn,akkor sir.De ha hall minket,akkor mereven nézi az idegent (nagyszülöket is,mert ritkán látja őket) majd pár perc múlva feloldódik és mosolyog.
2013. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jégtánc ***** válasza:
Mosolyog,vidámkodik.Mondjuk alapból reggeltől estig "vigyorexes" :))Nem fél egyáltalán az idegenektől,vagy a még nem látott rokonoktól.Másik 2 gyermekem is ilyen volt kicsinek.
2013. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyéskedik nekik,tátog,vigyorog.....addig amig fel nem veszik kézbe,akkor sir:)9hónapos.
2013. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most 15 hónapos! Egy éves koráig, akár oda is adhattam volna valakinek az utcán, az sem érdekelte!

Azóta viszont fél, ha olyan jön hozzánk,akit még nem, vagy ritkán lát!

2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hat ez teljesen egyenfuggo: doktornenit szo szerint utalja, ha csak ra nez mar ordit, pedig nagyon kedves, de neki valami okbol rettentoen nem tetszik. Ha kocsiban ul es csak hozza szolnak akkor vigyorog rajuk, hozzaerni nem engedi, elhuzza a kezet, de nem sir. De pl. tegnap uj babaklubba mentunk es a bejaratban allt egy neni, megfogta a kezet es elment vele, elotte sosem latta, a hely is idegen volt, aztan egesz vegig a nenit kovette, vele jatszott, elegge meg is lepett. Ha idegen jon hozzank akkor fugg a hangulatatol, hogy mennyi ido utan oldodik. Idegen helyen meg az ottlevo szemelyektol fugg, pl. ha kedvesen es van mivel jatszani szinte azonnal oldodik, ha olyan komorabb a berendezes meg a szemelyek is orakig mellettem all. 16hos
2013. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos kisfiamnál most kezdődött a szeparációs szorongás.ha letámadják az idegenek,bemásznak hozzá a babakocsiba,vagy egyből nyúlkálnak felé,azt nagyon rühelli,akkor ordít,ahogy a torkán kifér.HA vendégek jönnek hozzánk,megmondom nekik hogy ne szóljanak hozzá 5-10 percig,had szokja meg őket,és akkor ő kezdeményez,oda mászik hozzájuk,incselkedik.Anyósomat utálja valamiért,de sejtem hogy azért mert nem képes normál hangerővel beszélni,ő csak kiabál állandóan.na attól is kiborul.
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lányom tartózkodó ha idegen jön hozzánk. 10-15 perc kell, hogy feloldódjon..olyan 7 hónapos kora óta van így, most lesz 1 éves. Ha feloldódik egy igazi kis humorzsák lesz belőle:)

És lányom sem szereti ha az arcába másznak..de megmondom őszintén Én sem örülnék ha 10cm-ről az arcomba magyaráznának^^

Ha idegen ér a kezéhez vagy a lábához egyből elhúzza és néz mérgesen. Valahol olvastam, hogy jó tulajdonság egy babánál ha nem túl közvetlen idegenekkel szemben, és el kel nyerni a bizalmát. Lányom is ilyen, bár szerintem néha túlzásba viszi:S

2013. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!