Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának mennyi...

Tápszeres babának mennyi folyadékra van szüksége?

Figyelt kérdés
két hete vagyunk tápszeresek. semennyit nem tudok belediktálni, próbáltam vizet, babamosoly teát, kamilla teát, mecsek teát. két és fél hónapos

2013. márc. 8. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg melegíteni a teát. Az én lányom 10hós és a mai napig melegítem neki mert ha szoba hőmérsékletű akkor egy kortyot sem iszik.
2013. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
nincs szüksége folyadékra, ha nem szomjas
2013. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok. amíg nem adtam tápszer mellé inni a lányomnak küszködtünk a kakival. én javaslom a folyadékot mellé, úgy tudom szomjaznak is a tápszerre a babák, de nem vitatkozni akarok csak leírtam.
2013. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányom havi 1x se iszik meg 100ml teát.Amikor csak tápot kapott,akkor sem ivott semmit.Mostmár csak este kap tápot,többi tejcsi(anyatej).5hónapos és kb ha 3x ivott teát összesen és csak a kamillateát kevés cukorral.Se vizet,se babateát,se gyerekteát,se köményteát,de a 4hónapostól való gyümölcslevet se.
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tápszeres babát sem kell itatni, ha nem szomjas. A fiam az elejétől fogva tápszeres, soha nem ivott. 8 hónapos kora óta megiszik kb 100 ml teát, de azt sem mindig. Ez viszont már nyilván azért van, mert már ízesebb, fűszeresebb ételeket eszik napközben.
2013. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Naponta többször megkínálom, van hogy megissza a 100ml-t is egy nap, van hogy csak pár kortyot. Ha szomjas, úgyis iszik :)

Azt mondta a dokinőnk, hogy ez így teljesen normális.

Most 3 hónapos


Figyeld a kutacsát, ha nagyon be van esve fekve, elvileg arra utal, hogy szomjazik. (ha jól tudom)

2013. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet, hogy picit melegítsek a teán!!! Köszi első :) Utolsó voltam :)
2013. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak és kizárólag a tápszert issza meg az sem baj.
2013. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Folyadék is szükséges a tápszer mellett is! Én kislányom most 7 hónapos és kb. 140-150 ml folyadékot iszik meg, de ő már mást is eszik, mint tápszer. De amikor még csak tápszeres volt, akkor is ivott, csak kevesebbet!
2013. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én babám napi kb.100-150ml hipp édeskömény teát iszik, de van, hogy csak babavizet. Ha ennél kevesebb foyladékot iszik meg, általában gondunk van a kakilással.

1hónapos baba anyukája

2013. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!