Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babámnak mennyi...

Tápszeres babámnak mennyi folyadékot kell innia? Két étkezés között szoktam itatni, sima vizzel, de csak néhány kortyot iszik, több nem kell neki. Elegendő ez? Mert úgy tudom, tápszer mellett egyéb folyadékra is szüksége van a babusnak.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

15 hónapos gyerekemnek mondtak napi 1-1,5 litert. Közel se iszik ennyit. A nagylányom ennyi idősen 3 litert benyelt egy nap (tea, tej, stb).

Sztem gyereke is válogatja, hogy mennyi az igénye.

Mennyi tápszert iszik meg egész nap? Lehet már az is fedezi a folyadékszükségletét, és nem igazán szomjas mellette. Vagy csak nem bírja a vizet. babatea? Vagy gyümitea? Ízesítve vagy anélkül?

2010. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi 700- 750ml körül eszik tápot, babateát nem adok neki, mert görcsöket okoz nála és az orvos is azt javasolta, sima vizzel itassam, vagy esetleg enyhén cukrozzam. Lehet, hogy nem izlik neki a viz? Milyen teát adhatnék még neki?
2010. okt. 6. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bármilyen teát adok. A forró vízbe épphogy kicsit teszem bele a filtert, így gyenge lesz. De mégiscsak ízesebb, mint a víz.

Jó a csipkebogyó tea.

2010. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sima gyümölcsteákat szoktam venni, amiben nincs fekete tea. Kamilla és csipkebogyó is jó. A zöld teák is.
2010. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!