Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia közel 8...

Mit kell tudnia közel 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

tapasztalatok, játék kedv, gagyarászás, szavai esetleg, mennyire aktív, jó kedvű e...azokra vagyok kíváncsi aki le tudja nekem írni, hogy az ő babája mikre képes vagy mikre volt képes :)

köszi



2013. márc. 9. 08:35
 1/8 anonim válasza:
Nekem öcsém 7,5 hónapos.Sokat "beszél",izeg-mozog,forog hátról hasra,hasról hátra,nyúl a játékokhoz,oda löki magát a játékhoz.Kezébe vesz dolgokat megnézi majd eldobja.Figyeli a hangokat.Ennyi! :)
2013. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen idősen ült fel, mászott, kicsit később állásba húzta magát ( 8,5 hó kb ). Bababamamaamaatetete nagyon ment, hintázáskor kacagott, ha én neki álltam tornázni és ugráltam nevetet rajtam.... És ekkora baba tudatosan nem mond savakat :) A "babababamamamavavavavpapapapa" még nem azt jelentik hogy papa baba, stb :)
2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5.-én volt 8 hónapos a kisfiam.1 hónapja mászik,önállóan kiül/ül.4 napja felállt a kiságyban azóta nincs egy nyugodt éjszakánk,mert állandóan húzza fel magát.nagyon jókedvű,kiegyensúlyozott.Szót még nem nagyon mond,ha meglátja a macskát azt mondja cic.gagyarászás megy ezerrel:mamamama,gagygagygagy stb.

De hivatalosan kúsznia kell tudni egy 8 hónapos babának.9 hónaposan mászni,10 hónaposan feltérdelni,és az azt követő hónapokban felállni.

2013. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos a babám.Forog,felül,mászik,és ha tud kapaszkodni,akkor felhúzza magát és feláll.De ezt nem feltétlen kell mind tudnia,mondjuk forgás az azért ilyen korban biztosan elvárható.Mosolyog,jókedvű,nevet,állandóan magyaráz:)Maamma ilyenelt mond:)
2013. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) köszi. nekem nagyon jó kedvű néha hiszti van ha kimegyek a szobából, babavava megy nekünk is... a kutyát imádja simizni, és az apja hasán lévő szőr már csak a múlté :D amit persze nem szabad húzni de ő röhög rajtunk és húzza tovább:D alvással hogy álltok?mármint az éjszakai
2013. márc. 9. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiam 8 hónaposan,mászott,ült,állt,kapaszkodva lépegetett.Foga egy szál se volt,most sincs még:D (9hónapos)

Sokat beszélgetett akkor is,de most még többet.1 szót tudott akkor,ami igazából számomra nem annyira értelmes szó,az ejte,a macskának.De nem sűrűn mondta.Nagyon aktiv és nagyon akaratos.8 hónapos kortól volt egy enyhébb szepa,majdnem 9 hónapos koráig tartott.De szerintem a 'Mit kell tudnia' kérdéshez is válaszolván,forogni és kúszni 'kell' tudnia 8 hónaposan:)

2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tünndérke válasza:

7 hónapos an állt fel elöször azóta is állá és lépeget most 8 hós 2 hete tanult meg ülni rendesen gagyog magátol elkezd nevetni csak spontán gagyarászik

pápá bbaba te ezeke mennek állandóan azt keresi hol tud felállni tapsolni nem akar viszont ha áll és mondom neki hogy tánci tánci akkor ugrál :)

2013. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem ugy tapsol ha fogja a két kezem és azt üti össze, nagyon édes:) a hinta palintára kezd el ugrálni :D
2013. márc. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!