Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak most ment...

3 hónapos babámnak most ment a hasa. Mit lehet vele csinálni? Gondolom sok folyadék. Víz vagy tea?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekorvos most.Ha holnap is menne az ügyeletre el lehet vinni ahol csak felnőtteket néznek meg?Vagy ott nem foglalkoznak kisbabákkal?Laktív babyt lehet adni?Ha igen hogy kell adni?
2013. márc. 1. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hu én ennyire tapasztalt nem vagyok,de szerintem a folyadék még jobban megcsapja.
2013. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok folyadékot adj neki, nehogy kiszáradjon!

Laktív mehet, annak nem ismerem az adagolását, én normafloret adok, ezek mindenképpen jók ilyen esetben. Inni mindegy mit, csak megigya.

2013. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lactív baby helyett már Lactív Kid van.egy egész ampullával kaphat,finom cseresznye íze van,szeretik a babák.

kamillatea semmiképpen.

2013. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!