Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bébiételek adnak a...

Akik bébiételek adnak a babáknak. Adtok nekik epreset, málnásat, áfonyásat? 4 hónap van rárva de szerintem az korai.7 hónaposan adom neki.

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

4 hónap alapból korai. 7 hónaposan teljesen jó.

Bár én csak 1-2-szer vettem bolti bébiételt, ilyen idős volt kb, amikor epreset kapott. Ugye a eperre alapból sokáig kell várni, de amit abébiételbe tesznek azt átpasszírozzák, így nem allergizál...

2013. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adtam, semmi baja nem lett tőle!

A magja miatt nem ajánlják adni, de az üvegesben nincs mag!

2013. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kislányom. 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást és rendszeresen kap bébiételt. Én nagyjából ezekkel is követem a hozzátáplálási táblázatok ajánlásait, tehát nem adok még neki epres, málnás bébiételt.

Egyébként megkérdeztem a védőnőt és azt mondta, hogy adható bébiételben, de én így döntöttem.

2013. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen kapott.

Mivel a bébiételek a babák korának megfelelően vannak elkészítve, míg te otthon így nem tudod az adott zöldséget vagy gyümölcsöt elkészíteni, ezért ajánlanak bizonyos gyümölcsöket, zöldségeket csak később, pont a héjuk vagy magjuk miatt. De a bébiételek úgy vannak elkészítve, hogy attól a kortól adhatod, ami rá van írva.

2013. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Jahh, meg azért van ráírva, hogy vedd meg :)

Tényleg a mag miatt nem javasolják ezeket a gyümiket, ki tudja, van-e benne?

Vegyél egyet, próbáld ki, én nem veszek neki semmi boltit, ha csak nem utazunk, vagy ilyesmi.

2013. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a "rizikós" gyümiből készült babakajákat az ajánlottnál kb 2 hónappal később adtam csak. Nem hiszem, hogy ártott volna neki, de fő a biztonság. Szal sztem 7 hónapos korban megkóstoltathatod vele, ha nincs reakció, mehet.

Házi epret, áfonyát, málnát viszont 1 éves kor alatt nem adnék.

2013. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!