Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok száraz bababőrre?

Mit ajánlanátok száraz bababőrre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kértem vizes hidratáló krémet, patikait, mert attól tuti nem lesz baja.

Nekünk bevált.

Nem merek semmi illatosított nyavaját venni, mert a jonson's-tól durván ekcémás lett :(

2013. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én baba testápolóval kentem be a fiam lábát, mert nagyon száraz volt a kis bőre, 3 nap után már sokkal jobb, mostmár ezzel fogom kenni neki. 6 hónapos
2013. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sheavajat
2013. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lehet én is megkérdezem a patikában
2013. márc. 9. 13:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Finomítatlan shea vajat mert ez természetes anyag és nagyon jó még a kisfiam ekcémás bőrére is csak ez vált be,egyébként sajnos neki is a jonsonstól lett ekcémája.
2013. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
shea vajat ajánlom én is!
2013. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én babámnak nem volt jó a shea vaj. van benne valami nemtudom már mi az mert kidobtam, azt mondták, hogy arra is allergiás. Sajna nem mindenkinek jó ez sem. Pedig én is bíztam benne.

Az én babámnak egyedül a sanatopic jó.

2013. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A shea vajban nincs semmi, csak a shea vaj...
2013. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami nekünk volt abban volt valami, mert több összetevőböl állt. Nem tudtam venni csak olyat.
2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A shea vajat egyedül a latexre érzékenyek nem használhatják és azért is fontos hogy finomítatlan legyen mert abban tényleg nincs semmi adalék.
2013. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!