Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom arcbőre...

1 éves kislányom arcbőre rendkívül száraz, sokszor ki is pirul. Mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Rendszeresen kenem neki gyógyszertári hidrofilos krémmel, de csak pillanatnyi segítséget ad. Fél óra múlva ugyanolyan száraz...

2012. febr. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kend be olivaolajjal, az természetes szer, garantáltan nem ártalmas és nagyon hatásos.
2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sumergo ***** válasza:
Bübchen Wind & Wetter krém. Nagyon jó, tartósítószermentes, nem tartalmaz kőolajszármazékot, gyógynövényes, shea vaj van benne. Olyan pihe-puha tőle a bőre! Naponta 2x használjuk, este fürdésnél, és mielőtt sétálni megyünk.
2012. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyerekdokink egy vitaminos testápolót írt fel, amit a gyógyszertárban kevertek. Hatásosnak tűnik.
2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a Bübchen is..én most Hipp mandula olajos arckrémet vettem a babámnak,semmilyen kőolajszármazék nincs benne 50ml és 875ft volt a müllerben.Gyönyörű a bőre tőle a pindúromnak,előtte kipirult stb olyan száraz volt.

Csak ajánlani tudom!

2012. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na erre én valamelyik nap jöttem rá és nagyon TUTI! Köröm virág kenőcs nem krém ismétlem kenőcs a tégelyes anyukák! Másnapra gyönyörű volt a kis hörcsög pofija :)
2012. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bogyo110 ***** válasza:
Tiszta shea vaj vagy körömvirág kenőcs !szerintem tökéletes minkettő nálunk be vált első kicsit drágább a körömvirág megfizethetőbb!
2012. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Shea vajat hol tudok venni? Pontosan melyik márkájú a körömvirág kenőcs, amit említettetek?
2012. márc. 4. 11:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy időközben kaptam egy szintén gyógyszertári krémet. Neve: UNGUENTUM EMOLLIENS. Ma fogjuk kipróbálni. Nagyon sűrű az állaga, olyan, mint a klasszikus, kék Nivea krémé. Ismeri valaki?
2012. márc. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!