Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehetek csontkovacshoz mikozbe...

Mehetek csontkovacshoz mikozben babat tervezunk? Nem lesz semmi gond? Valamilyen tapasztalatotok van ezen a teren? Sajnos jo lenne menni, mert nagyon faj a hatam es a babat is mar tervezni kell!

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy várandós mehetsz nyugodtan, a termékenységet nem befolyásolja. Terhesen óvatosabbnak kell lenni, akkor is lehet menni, de már csak olyanhoz, aki tudja, hogy egy kismamával mit és hogyan lehet csinálni
2013. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mi van ha kozbe teherbe esek csak meg nem tudok rola es jarok csontkovacshoz?Irjatok legyetek szivesek ha tudtok segitsetek!
2013. márc. 10. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a csontkovacs nagyon sokat artott a hatamnak, evekremenoen visszavetett a gyogyulasban, pedig elmeletileg megbizhatohoz mentem. :( Szoval en csontkovacstol semmi jot nem varok, akar tervezek babat, akar nem :(
2013. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elsőnek teljesen igaza van. Nem mindegy, kihez mész. Én végig jártam a terhességem alatt is, mert néha fájt itt-ott. Mindig megkérdezte, hányadik hétben vagyok, és ahhoz képest nyúlt hozzám,és mindig tudott segíteni a problémán.
2013. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves utolso valaszolo!

Esetleg megirod nekem privatban, hpgy kihez jartal? Koszi szepen!

2013. márc. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!