Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom enyhíteni a...

Mivel tudom enyhíteni a kisfiam fájdalmát? (fütyis kérdés)

Figyelt kérdés
Ma délután fellazította a doktornő az 1 éves kisfiam fütyijét, mert le volt tapadva!Azóta ha pisilnie kell nagyon sír annyira fáj neki, monták hogy ez sajnos ilyen, de ha valaki tud valamit amivel segíthetek neki irjatok, mert már én is vele sírok! Kőszönöm!
2011. okt. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lazította fel, még csak 1 éves.Kamillás víz állítólag segít, ültesd bele.
2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom kell-e mozgatni a bőrt, de ha igen a Betadin oldat sokat segít a gyógyulásban!
2011. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel hogy pár napi akármit teszel ugyis fájni fog neki, és éjjel ha pisil fel fog ébredni, az öcsémmel is ez volt régebben. ami még segithet ha adsz neki éjjelre nurofent meg kamillafilteres teával itasd az is fertötlenit kicsit, sürün cseréld a pelust hogy ne páljon be és picit néha mozgasd meg hogy a friss bör le ne tapadjon..
2011. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetrán kenőcs
2011. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem engedtem volna az biztos. Akkor már inkább a sebészet ahol megfelelően megcsinálják. Nekem is fiam van fél éves és már simán jön, én 2 hetes kora óta húzom. A csecsemős nővérek ajánlották.
2011. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 1 hónapos kora ota húzom neki, Én is azt hittem szépen jön aztán kiderült hogy mégis le van tapadva! Én azért engettem hogy most megcsinálják mert minél kisebb annál könnyebben átvészeli! Ő még el fogja felejteni de egy nagyobb gyerekbe már benne marad ez az élmény!Ja és mivel le van tapadva ugy nem lehet normálisan tisztítani és ugye nekik is termelődik alatta váladék! Egyébként nem csak az a borzasztó amikor megcsinálják hanem az utánna levő 2 nap, ugyhogy tök mindegy hogy ha sebész csinálja is nehezen tud utánna pisilni! De mi már hála istennek túl vagyunk rajta még egy kicsit piros de már nincs probléma a pisiléssel! Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2011. okt. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!