Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Wonderwalk 3 kerekűjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

[link]


Igazából eddig használt quinnyben gondolkodtam, abból is a speedivel és a freestyle 3 XL-lel szemezgettem, de most megláttam ezt és elgondolkodtam rajta..

A quinny ismertebb márka, de nem biztos, hogy jobb is.

Sajnos nem tudom, mennyit számít egy babakocsinál a márka. A silány minőséget már ismerem, úgy hogy nem szeretnék még egyszer belefutni...

Nekem arra lenne szükségem, hogy könnyen irányítható legyen rossz terepen is, gumi kerekei legyenek, a kisfiamnak ( 9 hónapos) kényelmes legyen, tehát mondjuk azért viszonylag jól fektethető legyen és a lábrész is állítható legyen. Legyen karfája, mert nem szeretném mindig "kikötni" a gyereket a biztonsági övvel és ha a bevásárló kosara is nagyobbacska, az szuper.

Pohár tartóról már nem is ábrándozok, manapság már úgy tűnik, nem divat..

És most jön a legnehezebb tényező: 20 000 Ft körül legyen.. :)

Az pedig, hogy jó rugózása is legyen, valószínűleg nem fér bele az árba.. De persze, ha ismer valaki ilyen babakocsit, ne habozzon szólni! :)

A rugózástól és a pohártartótól eltekintve a fent említett babakocsi megfelel az elvárásaimnak, de más leírni dolgokat és a leírtakat megtapasztalni, szóval tényleg olyan emberek jelentkezését várnám, akik már használják/ták a babakocsit!! :) Köszönöm!



2013. márc. 10. 23:06
 1/2 barackvirág 5 ***** válasza:

Szia!

Bátran ajánlom,ha még venni akarsz ilyen babakocsit!Nagyon könnyű irányítani(a mi előző márkás Pierre Cardin babakocsinkhoz képest)Én örülök neki,hogy találtunk egy normális babakocsit!1 hónapja használjuk,tényleg semmi gond nincs vele!15550Ft-ért lehet még venni a tesz-veszen és a vaterán is ezt a fajta babakocsit újonnan.Kerekei felfújhatóak,nagyok.Jól fektethető,háttámla 3 fokozatban állítható,lábtartó 4 fokozatban állítható.Van karfája,nagy bevásárlókosara.

Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Bár már megvettük a használt Quinny-t, de jó tudni, hogy ez a márka is megbízható! :)
2013. máj. 26. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!