Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álomba ringató praktikák....

Álomba ringató praktikák. Valakinek tapasztalata a módszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor már eléggé álmos .lerakom a helyére .kb. 10 percig forgolódik, és utána alszik is. De bejöhet mg az éneklés, de ehhez is kellően álmosnak lell lennie. zÉn mindig Halász Jutkát énekeltem bevált
2013. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shona ***** válasza:
Halasz Judit az en hangomra meg aholtak is felkeltek en cdeztem 3es fel evesen hagyta el magatol de mar feltem nem fogja 4honapos kora ota vagy Halasz Jutka csiribiri vagy a Maszkabalra aludt. ket ev 2honapig szopott alva szoptattam a tv letakarva csak a zene szolt es ugy emlekszem mindig nagyjabol egy idoben az OO Mary keletrol fuj a szelnel tettem le ugye a cd 1ora valahany perces utana mar csak max a szomszedott halhatta,es mindig vegig aludta az ejszakat...
2013. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!