Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn feküdt, későn...

Akinek későn feküdt, későn kelt a babája, mikor hoztátok és hogy előre?

Figyelt kérdés
Nálunk 10 fele van fekvés, fél 9-9 fele kelnek, 7 hósak. Most így nincs tízórai, igaz a hozzátáplálás az egy másik nagy kérdés lehetne:)
2013. márc. 11. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én de örülnék,ha a lányom igy aludna :D Én ha 6kor,ha 10kor teszem le,max fél7kor ébren van.Amúgy akkor délbe ebédelteted őket és uzsonnát kapnak,nem tizórait :D
2013. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előre hozta magától,de csak a felkelést.kb 6-fél7-re.viszont a nappali alvása is változott,már csak kétszer alszik 1-1,5 órát.nem bánom hogy később fekszik,mi is csak 11-12 felé szoktunk lefeküdni,és nyáron még jól is fog jönni,hogy nem világosba fektetem le.Szóval sztem beállítja majd azt ő magának,hogy neki hogy a jó,általában a jó alvó babáknak is jön egy időszak mikor kelnek állandóan,a mozgásfejlődés,fogzás,szep.szorongás miatt.úgyhogy élvezd ezt amíg lehet!
2013. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!