Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel töltitek a napot 1 éves...

Mivel töltitek a napot 1 éves gyermeketekkel?

Figyelt kérdés

A házimunkán, bevásárláson és az étkezéseken kívül is egy csomó idő marad még, amely alatt itthon ülünk és játszunk, ehelyett szeretnék valami értelmesebb programot kitalálni. Néha elmegyünk a nagyihoz, de azt ugyebár nem lehet mindennap, és a játszótér meg a séta sem tölt ki minden időt, főleg mivel még nem indult el, így a játszótéren nem tudom csak úgy letenni őt a földre, hogy járkáljon.

Mit lehet még csinálni szabadidőnkben egy elég könnyen kezelhető 1 évessel vagy mellette?



2013. márc. 11. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat sétálunk a babakocsiba ült, és nézegetett, bevittem a játszótérre hintázni, és babaoperába szoktunk menni a műpába 500 ft és imádja a fiam :)

Vittem Halász Judit koncertre, és az állatkertbe, normafára, attól még hogy nem indult el a babakocsiba elvan és tud nézelődni. Most 2 éves a fiam és megyünk mindenhova ahova csak lehet!

Imádunk sétálni, van egy tacskókeverék kutyánk és imádnak együtt sétálni. Kutya követi mindenhova :)


Ja meg babamuzsikára is járunk. Még most is...

Nagyon sok programot kilehet találni, és még pénz se kell hozzá.. vidd le hintázni, imádni fogja, főleg ha még énekelsz is neki, és megcsikized néha, a fiam akkorákat kacag :D Meg kacagott 1 évesen is :) Jó babázást :) Most jön a legszebb korszak használd ki :)

2013. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!