Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat, hogyan...

3 hónapos babámat, hogyan öltöztessem 10 fokban?

Figyelt kérdés
A babakocsiban még benne van a mózeskosár.

2013. márc. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 1 hos a lányom. én adok rá bodyt ,gatyót , plüss rugit meg egy kabátot. Viszünk plédet is de nem nagyon használom! Te?
2013. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 honapos: body harisznya rugi es igy beteszem egy halozsakba majd a babakocsiban a bundazsakba. Ha nem halozsak akkor letakarom takaroval. Meg hideg a szel sztem kell a takaro.
2013. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hónapos. Mi ma már úgy voltunk kint, hogy rövid ujjú body, rugdalózó, plüss overál, kissapka és egy kisebb pokróc. Ha rosszabb idő van, akkor egy pulcsit is adok még rá. Bár én is elég tanácstalan vagyok, hogy mikortól lehet "lengébben" öltöztetni. Első baba. Télen ugyanez a pulcsis variáció volt plussz zokni és nem a plüss, hanem a téli overál.
2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
figyeld a jelzéseit mert minden baba más. Ha nem feszeng, akkor nem fázik, és ha bent levetkőztetve nem nedves, akkor melege sincs. Az enyémnek simán jó ilyenkor még a téli overál is, nem izzad alá.
2013. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!