Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával séta 25...

3 hónapos babával séta 25 fokban, mibe öltöztessem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy unalmas kérdés, de elég tanácstalan vagyok még ilyen téren, mert nem tudom mikor milyen rétegesen öltöztessem.
2012. ápr. 27. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lanyom 4 honapos. Body, harisnya, kisruhaxes egy vekony kardigan lesz rajta. Viszek egy pledet, ha kellene. Fiura ugyanez, csak a harisnya helyett naci es a ruha helyett egy polo.
2012. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Je es sapka termeszetesen.
2012. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, rugdalózó, sapi és pokróc. (3 és fél hetes)
2012. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kislányom eléggé fagyos (nemsokára 5 hónapos lesz), most is éppen az erkélyen alszik az utazóágyában (árnyékban), egy rövid ujjú body, harisnya, vékony hosszú ujjú póló és egy plüss melegítő van rajta + sapka (vékony de olyan ami takarja a fülét). Alá terítettem plédet, de rá nem.
2012. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is úgy öltöztesd, mint az előttem szólók, de ha elaludna mindenképp teríts a pocijára legalább 1 kis pokrócot:)
2012. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 hónaposomon: hosszú ujjú body, póló és talpas nadrág és sapi. Illetve alváshoz ráterítettem egy vékony plédet.
2012. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!