Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 49 centivel született a...

49 centivel született a kislanyom, es most, a 6 hetes orvosi vizsgalaton mar 60 centit mertek. Ez nem tul sok? Vagy ez normalis? A következö honapokban is ilyen iramban fog növekedni?

Figyelt kérdés

A kilok is szepen gyarapodnak, 3,5 volt 6 hete, tehat amikor született, most mar 5 kg-nal jarunk.

Ja, az is erdekelne, habar ez masik tema, de miert csak 5kg-val mutat vajon kevesebbet nekem a merleg???? Hiszen ez lehetetlen, hogy csak ennyi ment le!! Köszi a valaszokat, szep napot! :)


2009. szept. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.szerintem elmértek valamit a szülésnél.11 cm 6 hét alatt szerintem sok,sőt megkockáztatom,hogy nincs.de aztán kitudja.
2009. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is sok 6hét alatt. nekünk is kevesebbet mértek a kórházba.
2009. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet kevesebbet is mértek, vagy most mértek el pár centit, de azért nem kizárt. A nővérem kisfia is ennyivel született, mármint 49 cm-rel és a kicsi 3 hónap alatt 20 cm nőtt a centi szerint. A rövid babák gyoras nőnek. Lehet nekik is elszámoltak pár centit.

És a mérleg miért mutat csak 5 kg-mal kevesebbet. Ezt én is szerettem volna tudni. Miután haza jöttünk a kórházból 3 hét alatt lement 5-6 kg és vége. 6 hónapig szopott a lányom, addig egy deka sem ment le ezen a pár kilón kívül, csak miután fogyóztam a szoptatás után.

Kitartás!

2009. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kórházban nagyon elmérhették, vagy a 6 hetes vizsgálaton. Lehetetlen hogy ennyi idő alatt 11 cm-t nőjön!
2009. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is elmérték.Az én fiamat többnek mérték születésekor (55 cm) mint a doki és a védőnő 1 hónaposan (53 cm).:-)

2009. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi dettó ugyanúgy voltunk mint az előző válaszoló.

Szülésnél 55, utána doki és védőnő szerint 53. :D

szerintem a te babádat is elmérték.

2009. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kisfiam is 55 cm-el született állítólag, de ma az 1 hónapos vizsgálaton megmérték és Ő is csak 53 cm. Súlya kisfiam 3020gr volt születéskor (2810-el mentünk haza 5 nap után) és ma 3770gr volt. A másik téma: én rólam 8 kg ment le, de én annyit szedtem "csak" fel, és én is szoptatok.

2009. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!