Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már kapni vigantolt?

Lehet már kapni vigantolt?

Figyelt kérdés
Köszi.
2013. márc. 12. 10:38
1 2
 1/17 Csillanyu válasza:
Még mindig nem állítólag március vége...
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van ahol lehet, van ahol nem. Nálunk gyógyszertárfüggő. Az egyikbe mindig van, a másikba nincs már régóta. Nem tudom ez hogy működik, de itt így van.
2013. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
DE nekünk sürgős lenne.Esetleg valami más helytte ami ugyan olyan jó.KÖszi.
2013. márc. 12. 10:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második tudom,hogy nem lehet ilyet kérdezni,de körülbelül hol laksz?
2013. márc. 12. 10:42
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


Vita-d baby kapszula, csak sajnos nagyon drága:(

2013. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
van helyette más,a doki tudja mi az.egyébként én tegnap találtam 2 üveggel egyik gyógyszertárban,meg is vettem őket.(Eger)
2013. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden hét elején hoznak! Akik beviszik a receptet a következő hét elejei szállításnál félrerakják nekik. (Árkád)
2013. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Győrben lakom.
2013. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt hogy én is találtam 3 üveggel egy gyógyszertárba, de nem adták oda vény nélkül. Aztán másnapra vittem a receptet és már nem volt... végigjártam mindent és azt mondták a gyógyszerészek, hogy már nem is lesz, hamarosan jön helyette más, ami már nem vényköteles, de abból majd többet kell csepegtetni...és végül az eredeti gyógyszertárba csak be tudtam szerezni! Próbálkozni kell, akár felhívni a gyógyszertárakat és legyen a kezedben a recept!
2013. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nálunk nem még. de egy bnőm mondta, hogy rákosligeten van egy gyógyszertár, ahol lehet kapni
2013. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!