Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kisfiam alvása rendben...

13 hós kisfiam alvása rendben van így?

Figyelt kérdés
Reggel fél 7 körül ébred, és már 10-kor alszik. Alszik 2-3 órát, majd este 7-fél8ig ébren van. Szeretném , de nem tudom kihúzni az alvását ebéd utánra...
2013. márc. 12. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neki így megfelel, teljesen jó. Kár lenne erőszakkal "átprogramozni" az alvásidejét, akkor lehet, hogy este későn aludna el. Ha neki így kényelmes, akkor semmi gond vele szerintem. Nekem is mikor átállt a napi egy alvásra, akkor azt sokszor délelőtt, vagy dél körül aludta/alussza, és mindig utána ebédel. Vagy átesett a holtponton, és csak 2-3 körül aludt el, akkor meg este sokáig fent volt. Még most sem állt be neki rendesen (16 hónapos), és tegnap pl. csak fél órát aludt, és hiába próbáltam délután elaltatni, nem sikerült, pedig álmos volt, de akkor is kihúzta estig :(.
2013. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!